שתף קטע נבחר

התולעים שודרגו: הושקה גירסת דמו ל-Worms 4

המשחק המלא יושק בעוד חודש עבור ה-PC, ה-PS2 וה-Xbox

גירסת דמו למשחק החדש בסדרת התולעים החביבים Worms ניתנת להורדה מאתר האינטרנט של חברת ההפצה CodeMasters. הכותר החדש, הקרוי Worms 4: Mayhem, מושק לרגל עשור לסדרה המצליחה.

 

בסדרת משחקי Worms נדרשים השחקנים להרוג בעזרת כלי נשק משונים את כל התולעים שאינן שייכות לקבוצתו, בעזרת ממשק פשוט. הכותר החדש, כמו קודמו, יציע עולם צבעוני ותלת מימדי. החידוש העיקרי בכותר החדש הוא ההתאמה האישית: לא רק שנוכל לעצב בעצמנו את התולעים השונות, נוכל לעצב גם כלי נשק חדשים.

 

מעבר לכך יגיעו עם המשחק 25 מפות לשחקן יחיד שיכללו אתגרים שונים, כמו `הרוס את האזור` או `העבר חפץ`, וכן עוד 20 מפות למולטיפלייר בלבד. המפתחת, Team17, ציינה כי מערכת זוויות המצלמה, שהייתה מעצבנת במיוחד במשחק הקודם, שופרה, נוספו אנימציות והפיצוצים הפכו מספקים יותר.

 

הדמו יאפשר לכם להתמודד ראש בראש (עד כמה שהביטוי הזה מתאים לתולעים קטנות עם אקדחים גדולים) מול קבוצות מתחרות של תולעים ולפוצץ את היריב ככל שניתן. המשחק החדש מאפשר לשחקניו ליצור צבאות של תולעים מותאמים אישית, ובכלל זה תולעים באופנת דיסקו, קאובוי, אסטרונאוטים ועוד.

 

המשחק כולל מצב רב משתתפים נגד המחשב ומשימות שונות. בגירסת הדמו השחקן מתחיל כתולעת במערב הפרוע, ועליו לצבור נקודות עד שיוכל להתמודד בקרב יריות מול המתחרים. כלי הנשק שעומדים לרשות התולעים מגוונים, וכוללים תת מקלע, בזוקה, חצים מורעלים, רובה ציידים ועוד כלי נשק לא קונוונציונליים. המשחק המלא יושק בעוד חודש עבור ה-PC, ה-PS2 וה-Xbox.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים