שתף קטע נבחר

"לדיקטטור שרון: נחסום את הפינוי בגופנו"

גופי ימין מחתימים עצומה נגד הפינוי, אותה הם מתכוונים לשלוח לחוות שקמים. לטענתם, אלפים כבר חתמו על הנוסח: "נחסום בגופנו את ההתנתקות ההזויה הזו ולא ניכנע עד לניצחון הגמור במלחמת הקודש"

"אנו מבטיחים כי נחסום בגופנו את ההתנתקות ההזויה הזו ולא ניכנע עד לניצחון הגמור, בעזרת השם, במלחמת הקודש". כך נכתב בעצומה עליה מחתימים בימים אלה גופי ימין חוץ פרלמנטרים נגד ראש הממשלה ונגד תוכנית ההתנתקות.

 

תחת הכותרת "התחייבות, בלתי חוזרת, לדיקטטור מר אריאל שרון, חוות השקמים", מופצת העצומה ברחבי הארץ, שבסופו של דבר תשוגר לראש הממשלה.

 

מאחורי העצומה עומד בין היתר "המטה למען הצלת העם והארץ" - ביניהם אנשי חב"ד וגופי ימין חוץ-פרלמנטריים. המארגנים מתכוונים להציב דוכנים במרכזי הערים כדי להחתים את האזרחים. לדבריהם, עד כה חתמו אלפי בני-אדם.

 

בין היתר נכתב בעצומה: "מומחי ביטחון קבעו כי החלטתך האכזרית לעקור אלפי יהודים מבתיהם ולמסור את נחלתם לרוצחים שפלים, צמאי דם יהודי, תביא בהכרח להגברת הטרור ולסכנה קיומית ממשית לעם היושב בציון".

 

עוד נכתב: "כל זה נעשה בסתירה להתחייבויותך בזמן הבחירות, בניגוד להחלטת רוב חברי מפלגתך, תוך רמיסה גסה של כבוד האדם וחרותו ודריסת כללי הצדק והיושר. אי לכך ובהתאם לזאת מתחייבים אנו להילחם בכל הדרכים ובמסירות נפש ממש נגד ביצוע הפשע הנורא של גירוש יהודים מארצם והפקרת חייהם של תושבי ישראל. אנו מבטיחים כי נחסום בגופנו את ההתנתקות ההזויה ולא ניכנע עד לניצחון הגמור, בעזרת השם, במלחמת הקודש".

 

בסוף העצומה כתבו המארגנים: "חזור בך, אתה עומד להתבזות בשידור חי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
שרון. "אתה עומד להתבזות"
צילום: רויטרס
"נילחם בכל הדרכים"
צילום: צפריר אביוב
מומלצים