שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לגעת ברשע

  יום ו', ערוץ HOT3

  הצוות יוצא בעקבות רוצח סדרתי אכזרי הדוקר למוות גברים בחליפות, וקריגן נאבק להוכיח שסיריל חברו אינו הרוצח. ריברס מתקשה להתמודד עם אחיו הנרקומן, והצוות מתכונן לחגיגות יום ההולדת השלישי של היחידה.

   

  פרקים קודמים:

   

  קריגן שב לבוסטון, עיר הולדתו, בעקבות רוצח סדרתי המטיל את אימתו על העיר ומחסל בשיטתיות קורבנות בעלי אמונות דתיות שונות. מתברר שהמפתח לחשיפת זהותו של הרוצח נמצא בידי הכומר הקתולי שערך לו וידוי לפני שהפך לקורבן בעצמו.

   

  קריגן וברנקה נחלצים לעזרת האינטרפול ויוצאים בעקבות רשת בלתי חוקית המוכרת ילדים אוקראינים לאימוץ. ברנקה דוברת האוקראינית מצליחה להסתנן לארגון, ואף זוכה "לאמץ" ילדה משלה.

   

  צעירה נרצחת על ידי רוצח סדרתי שהשתחרר על תנאי לאחר שריצה מאסר בן 12 שנה. קריגן יוצא בעקבותיו, אך אביה מוכה היגון של הקורבן מאשים את קריגן במות בתו ומאיים על חיי אשתו - לשעבר ובנותיו.

   

  קריגן וברנקה יוצאים בעקבות ארבעה סטודנטים המתעללים בסוסים - לפני שהחבורה הרצחנית תתחיל לקטול גם אנשים. הגילוי שהארבעה התמסטלו מסם הרדמה לסוסים, קושר בינם לבין רוצח סדרתי מוכר למשטרה.

   

  קריגן וברנקה מתחקים אחר עקבותיו של רוצח סדרתי, שקורבנותיו התגלו ליד מצבת זיכרון. מתברר שהקורבנות, שלכולם כתובת קעקע זהה, היו חיילים בני אותה יחידה ששירתו יחד בעיראק.

   

  קריגן וברנקה מתחקים אחר עקבותיו של רוצח נשים אכזרי, התולה את גופות קורבנותיו. לעזרתם נחלץ כתב לענייני משטרה, הפוצח ברומן סוער עם ברנקה - עד שקריגן מתחיל לחשוד גם בו.

    

  רוצח סדרתי מחסל יצאניות הקשורות לג'סטין הייזלטון, יצאנית המרצה מאסר ממושך בכלא לאחר שרצחה שישה סרסורים. קריגן וברנקה מצליחים לגייסה לחקירה, בתמורה להבטחה שיסייעו לאתר את בתה המאומצת.

   

  דייוויד סובל מנדודי שינה ונתקף ספקות באשר ליחסיו עם בני משפחתו. הוא יוצא עם סוזן בעקבותיה של פירומנית מסוכנת, שננטשה על ידי הוריה בילדותה ועתה היא שורפת למוות את קורבנותיה.

   

  ד"ר רינקס משוחרר ממעצר, ודייוויד מחליט לנהל חקירה עצמאית ובלתי חוקית כדי למצוא את שלושת הילדים הנעדרים.


  פורסם לראשונה 30/06/2005 13:07

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים