שתף קטע נבחר

שר השיכון ההונגרי לקבלנים: בואו להשקיע בהונגריה

בפגישה עם שר השיכון הרצוג, גילה שר השיכון ההונגרי בביקור שמקיים בארץ, כי הונגריה זקוקה ל-10,000 התחלות בנייה וקרא לקבלנים ישראלים להשקיע בהונגריה

"ממשלת הונגריה מעוניינת בכניסת חברות בנייה ישראליות להונגריה ואני קורא להן לבוא", כך אמר היום (ה') השר ההונגרי המומנה על השיכון, תשתיות ופיתוח אזורי בהונגריה, ד"ר איסטון קולבר שנועד עם שר השיכון, יצחק הרצוג.

 

"אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה של ההשקעות הישראליות בהונגריה במיוחד בתחום המלונאות, המגורים ומרכזי הקניות", אמר קולבר.

 

הרצוג הציג לאורחו את פעולות ענף הבנייה בארץ בתחומי תכנון, תכנון ערים, פיתוח משכנתאות ובנייה מתועשת. הוא ברך על יוזמת השר ההונגרי לעידוד שיתוף הפעולה בין שתי המדינות והודיע כי משרדו יפעל לחיזוק היחסים ביניהן. "התעשייה הישראלית גאה על קיום הקשרים עם הונגריה", אמר הרצוג.

 

קולבר הציע להרצוג שיתוף פעולה בתחומים רבים, בין היתר בתחום מימון ומשכנתאות ובתחום התכנון. כמו כן גילה קולבר כי הונגריה זקוקה למלאי של כ-10,000 התחלות בנייה, שיחליפו את הבניה המתועשת, והציע לחברות הבניה הישראליות להיכנס לתחום זה. לדברי קולבר, כיום יש בהונגריה כ-800 אלף דירות בבנייה מתועשת, שבכוונתם להורסם ולבנות את חלקן מחדש.

 

בפגישה נכחו, בכירים מהנהלת משרד השיכון, שגריר הונגריה בישראל, הנספחת הכלכלית וגורמים הונגרים בכירים נוספים. מחר יפגש השר ההונגרי עם נשיא התאחדות הקבלנים ונציגי חברות בנייה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הונגריה: האם מצפה לבואם של משקיעים מישראל
מומלצים