שתף קטע נבחר

נס טכנולוגיות רכשה את דלתה הסלובקית

המחיר: כמעט 7.8 מיליון דולר במזומן; ואם החברה הסלובקית תשיג יעדים ספציפיים - נס תוסיף עד 3.25 מיליון דולר

נס טכנולוגיות הודיעה היום (ה') כי חתמה על הסכם לרכישת דלתה אלקטרוניק סרוויסז הסלובקית.

 

מחיר הרכישה, בעיסקת מזומנים, הינו 7.75 מיליון דולר. אבל, הסכם הרכישה קובע: אם דלתה תשיג יעדים עסקיים מסוימים עד לסוף 2005 ובמהלך הרבעון הראשון של 2006 - נס תוסיף עד 3.25 מיליון דולר. הרכישה צפויה להיסגר במהלך הרבעון השלישי של 2005, בכפוף לתנאי סגירה מקובלים.

 

החברה הסלובקית - שהינה פרטית, לא נסחרת בבורסה - עוסקת בשירותים ובפתרונות, בתחום טכנולוגיית המידע. אשתקד הסתכמו הכנסותיה ב-18 מיליון דולר (ויותר) והחברה הייתה רווחית.

 

צעד הרכישה מבוצע לאחר שנרכשו ראדיקס ברומניה (באפריל השנה) ואפקון בצ'כיה (בחודש מאי), כך שחברת נס הולכת ומרחיבה את נוכחותה באירופה המרכזית והמזרחית.

 

דלתה נחשבת לאחת החברות בעלות קצב הגידול המהיר ביותר בסלובקיה, בשנים האחרונות, בתחום שירותי ופתרונות מחשוב. החברה מתמחה בפתרונות לעסקים, בעיקר בתחומים של - ERP ו- CRM. ל-Delta E.S שותפות הדוקה עם ספקי פתרונות מחשוב מובילים דוגמת SAP, HP ואחרים. על לקוחות החברה נמנות חברות בעלות מוניטין, בעיקר מהסקטור הציבורי, אנרגיה ותשתית אותם היא משרתת מזה זמן רב. כמו כן, לחברה פעילויות בצ'כיה ובגרמניה.

 

סלובקיה, שהתקבלה באיחוד האירופי, נמצאת בתהליך מואץ של רפורמות ממשלתיות והפרטה - שהם גורמים המאיצים את צמיחת שוק הפתרונות ושירותי המחשוב במדינה.

 

עם השלמת הרכישה, דלתה תשנה את שמה; היא תיקרא נס סלובקיה. המנכ"ל וצלאב קליין יכהן כמנכ"ל נס סלובקיה וידווח לאיוואן הרושקה, נשיא נס אירופה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הולכת ומתרחבת באירופה המרכזית
מומלצים