שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  למה קוצץ השידור מההופעה של פורטיסחרוף?

  למרות ההבטחות, רק חלק קטן מההופעה הועבר בשידור ישיר בערוץ המוסיקה. פורטיס: סוכם על שידור 3 שירים. קוטנר: הבטיחו שנשדר יותר

  צופים רבים שהתיישבו מול המסך ביום חמישי האחרון ופתחו את ערוץ המוסיקה התאכזבו - לאחר שהמופע של פורטיסחרוף שהועבר בשידור ישיר מפסטיבל אורנג' בחיפה נקטע באמצע.

   

  לקראת השידור הבטיחו הפרומואים את שידור ההופעה במלואה, אבל בסופו של דבר שודרו חמישה שירים בלבד מתוך המופע, ארבעה מלאים ואחד על כותרות הסיום. בין הצדדים יש חילוקי דעות באשר לסיבות לכך.

   

  בהודעה שהשאיר רמי פורטיס בפורום באתר שלו הוא טוען שהסיכום היה מלכתחילה על שידור שלושה שירים מהמופע. בערוץ המוסיקה טוענים שרק שבוע לפני השידור, לאחר שפרומואים בנושא רצו בערוץ במשך שלושה שבועות, התבשרו בערוץ שקיימת מגבלה על מספר השירים. "אמרו לנו שניצן זעירא המפיק יהיה במקום ואם הוא יאשר יתנו לנו לשדר עוד", אומר יואב קוטנר, העורך הראשי בערוץ 24. "אנחנו קיבלנו מסמך כתוב לפיו אנחנו משדרים את כל ההופעות בפסטיבל, ועל סמך זה יצאנו לשדר. כי אם זה רק שניים שלושה שירים אני לא משדר בכלל, זה לא מעניין אותי".

   

  קוטנר הוסיף כי "ההופעות של בלקפילד ומוקי שודרו במלואן. את הפרומו עצמו לא יכולנו לבטל, ומצד שני לא יכולתי להגיד שנשדר רק שלושה שירים כי אולי נשדר יותר? אז שינינו את הפרומו ואמרנו שנשדר מהפסטיבל".

   

  בהודעה שהשאיר קוטנר בפורום של ynet הוא הבטיח ש"הערוץ עמד בכל ההתחייבויות המוקדמות שלו להפקה, ארגן את הצילום וההקלטה בהתאם לדרישות ההפקה, וקידם את המפסטיבל בחודש של פרומואים. את התמורה שהובטחה מראש לא קיבלנו". ההופעה עצמה, אגב, צולמה במלואה, ואולי יום אחד, אם הערוץ יגיע להסכמה עם המפיקים, היא תשודר לרווחת הצופים.

   

  ממשרדו של שוקי וייס טרם נמסרה תגובה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פורטיס סחרוף. שלושה שירים
  לאתר ההטבות
  מומלצים