שתף קטע נבחר

בריטניה: בן 16 אנס מורתו - ונשלח למאסר עולם

נער גדול מימדים, 1.8 מטרים גובהו, תקף אשתקד את מורתו בת ה-28 באלימות, אנס אותה והיכה בה. כמעט שנה אחרי, החליט שופט כי מדובר בנער מסוכן שעלול לתקוף נשים רבות. הנער נשלח למאסר עולם ולטיפול, שרק בסופו יוכל לבקש את קיצור עונשו. המורה: "הוא הרס את חיי. הם לעולם לא יחזרו לקדמותם"

בית משפט בבריטניה גזר היום (ב') מאסר עולם על נער בן 16 לאחר שהרשיע אותו באונס מורתו בת ה-28.

 

הנער, 1.8 מטרים גובהו, היה בן 15 בעת המעשה. הוא תקף בספטמבר אשתקד בבית הספר לנערים בווסטמינסטר והודה בביצוע האונס. התביעה טענה במהלך הדיונים כי מדובר בנער בנוי לתלפיות וסיפרה כי בעת המעשה נכנס התלמיד לכיתתה של המורה, אחז בצווארה ומשך אותה לאחור. לאחר מכן נגח בה ואיים לרצוח אותה תוך שהיא נאבקת בו.

 

הוא קרע את חולצתה, הפשיל את מכנסיה ואז הטיח אותה אל רצפת הכיתה. היא המשיכה להיאבק ולהתנגד אך בסופו של דבר גבר עליה התלמיד ואנס אותה. בתום האירוע נמלטה המורה מהמקום כשהיא עירומה כביום היוולדה ודם על פניה.

 

השופט כריסטופר מוס אמר עם מתן גזר הדין כי הנער הותיר את המורה "מצולקת נפשית ופיזית". עוד ציין כי אימץ חוות דעת שהגישו רופאים ותיארה את התלמיד כ"נער צעיר ומסוכן שיש חשש גבוה שיפעל באלימות מינית". עוד קבעו הרופאים כי ניתן היה להסיק שהנער תיכנן את האונס בראשו תקופה ארוכה. הנער נשלח לטיפול והשופט קבע שרק לאחריו יוכלו הרשויות לשקול את קיצור עונשו. בנוסף ,עליו לרצות ארבע שנות מאסר וחצי על מנת לזכות בקיצור העונש.

  

המורה, שזהותה נאסרה לפירסום, אמרה לסוכנות הידיעות איי.פי כי יש לנעול את התלמיד לזמן ארוך מאחורי סורג ובריח על מנת להציל נשים אחרות. "מה שעשה הרס את חיי. הם לעולם לא יחזרו לקדמותם. המתח והחרדה שלאחר הטראומה ילוו אותי בצורותיהם השונות לאורך שנים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עמית כנעני
חנק ונגח ואנס (אילוסטרציה)
צילום: עמית כנעני
מומלצים