שתף קטע נבחר

"בגלל הירידות בבורסה": אירוקה דוחה את ההנפקה

הנהלת החברה החליטה לדחות את ההנפקה בבורסה של תל-אביב לאור המגמה השלילית הפוקדת את הבורסה בשבועיים האחרונים. מייקל וולף, מנכ"ל אירוקה: אין סיבה שהחברה תיסחף אחר המגמה השלילית בבורסה וירידות השערים בשוק המניות

הנהלת חברת אירוקה החליטה לדחות את הנפקת החברה בבורסה של תל-אביב. ההחלטה התקבלה לאור המגמה השלילית הפוקדת את הבורסה בשבועיים האחרונים. בכוונת החברה לנסות ולהנפיק את מניותיה בבורסה בעתיד. 

 

מייקל וולף, מנכ"ל אירוקה, אמר היום כי "יש לנו חברה חזקה, צומחת ורווחית, שנושאת על גבה את אחד ממותגי האופנה המובילים בישראל. אין סיבה שהחברה תיסחף אחר המגמה השלילית בבורסה וירידות השערים בשוק המניות".

 

וולף הוסיף: "אין לי ספק, שחברת אירוקה צריכה וראויה להיות ציבורית, וגם התגובות שקיבלנו במהלך ה'רוד שואו' שערכנו למשקיעים היו מצויינות. נוצר מצב שוק, שבו לא ניתן להנפיק את החברה בשווי הראוי לה. לכן, נמתין למועד מתאים יותר, שבו החברה תוכל להפוך לציבורית באופן שהמשקיעים יעניקו לה את המחיר לו היא ראויה. אין לנו צורך דחוף במזומנים, ועדיף לנו להנפיק כשהנסיבות יהיו טובות יותר".

 

אירוקה פועלת בתחום משקפי השמש בישראל עם 42 סניפים ברחבי הארץ. כמו כן, מוכרת אירוקה משקפים וציוד אופטי למגזר הסיטונאי באמצעות החברה הבת, עינית. היקף המכירות של אירוקה בשנת 2004 הסתכם בכ-103 מיליון שקל והרווח הנקי שלה ב-9 מיליון שקל. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דודי בלסר. מן קמפיין של אירוקה
צילום: אייל נבו
מומלצים