שתף קטע נבחר

מרקורי מפרסמת אזהרת רווח לרבעון השני

בכך מצטרפת מרקורי לרדוור, ליפמן אלווריון וטבע, שעידכנו כלפי מטה את תוצאותיהן לרבעון השני. החברה הודיעה כי היא צופה שהכנסותיה ברבעון השני יעמדו על 200-205 מיליון דולר

חברת בדיקות התוכנה מרקורי אינטרקטיב מצטרפת לחברות ההיי-טק הישראליות שפרסמו אזהרת רווח. החברה הודיעה היום כי היא צופה שהכנסותיה ברבעון השני ינועו בטווח שבין 200 ל-205  מיליון דולר. זאת בהשוואה לתחזית שמסרה החברה באפריל אז צפתה כי תרשום ברבעון השני הכנסות בטווח שבין 205 ל-215 מיליון דולר.

 

בעקבות הורדת תחזית ההכנסות, החברה עידכנה מטה את תחזית הרווח למניה שינוע בין 30 ל-35 סנט למניה, לעומת התחזית הקודמת, 33-37 סנט למניה.

 

בכך מצטרפת מרקורי לרדוור, ליפמן אלווריון וטבע, בקבוצת החברות הישראליות שעידכנו את תוצאותיהן הצפויות ברבעון השני.

 

"התוצאות המאכזבות של הרבעון השני נובעות בעיקר מהירידה באירופה", אמר אמנון לנדן, יושב ראש ומנכ"ל מרקורי אינטראקטיב. "למרקורי יש הזדמנויות שיווקיות גדולות, מעמד תחרותי מוביל ובסיס לקוחות גלובלי. בחודשים האחרונים ביצענו סקירה מעמיקה של פעולותינו העסקיות וכעת אנו נוקטים בפעולות שיימצבו אותנו בעמדה המתאימה להישגים במחצית השניה של 2005. פעילויות אלו יבואו לידי ביטוי בעלויות ארגון מחדש ברבעון השלישי".

 

בנוסף דיווחה מרקורי על פניה בלתי רשמית שהתקבלה מהרשות לניירות ערך של ארצות-הברית (SEC) בנושא הענקת אופציות שחולקו בעבר. דירקטוריון החברה מינה ועדה מיוחדת לצורך טיפול בפרשה.

 

מחברה נמסר, כי בדיקות אלה עשויות לגרום לחברה להצהיר מחדש את הדו"חות הכספיים שלה לתקופות קודמות. מרקורי אינה יכולה לקבוע בשלב זה האם יהיה צורך בהצהרה מחדש. עם זאת החברה אינה סבורה שהצהרה מחדש של דו"חותיה הכספיים תשפיע על הכנסותיה ההיסטוריות, מצב המזומנים שלה או על הוצאות תפעוליות הקשורות לאופציות שאינן מניות.

 

חברת מרקורי אינטראקטיב סיימה את הרבעון הראשון של 2005 עם הכנסות של 198.8 מיליון דולר, ורווח נקי של 31.4 מיליון דולר (32 סנט למניה). מניית החברה יורדת במסגרת ה-Pre-Market בבורסת הנאסד"ק ב-5%.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אביגיל עוזי
אמנון לנדן, יו"ר מרקורי
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים