שתף קטע נבחר

מרפאת הכנסת מציגה: יום עיסוי

עייפים מהמתח ומהלחצים שמחו הח"כים לגלות שמרפאת הכנסת אירגנה עבורם יום של רפואה משלימה. שטרן, בנלולו, ודוד לוי הגיעו לנפוש ולפרוק מתחים. וכן, אפילו חברת הכנסת פינקלשטיין השתתקה נוכח המסאג' המרגיע

חברי הכנסת העייפים מצאו אתמול (ג') רגע של מפלט מהמתח, הלחצים, והעומס שמאפיין את שגרת יומם. במקום לעסוק בשאלות הרות גורל של התנתקות ופינוי, חינוך ובריאות, חברה ורווחה, הפתיעה מרפאת הכנסת את הח"כים ואירגנה להם "יום בריאות בראייה ההוליסטית-המשלימה".

 

חברי הכנסת יורי שטרן, דניאל בנלולו, גילה פינקלשטיין, דוד לוי ועוד רבים אחרים ניצלו את רגעי המנוחה הקצרים שלהם בין העבודה המתישה בוועדות הכנסת והגיעו כדי לנפוש מעט - ולקבל מסאג'.

צילם: מנדלבוים שגיא

 

אבל לא רק עיסוי קיבלו הח"כים החרוצים. במהלך היום התקיימו במשכן הרצאות על חשיבות הרפואה המשלימה. כך למשל שמעו על "הרגלי חיים כנוסחה לבריאות" ונהנו מהפעלת קהל של "יוגה בכיסא". לאחר מכן שמעו על נזקי העישון ורק לבסוף הגיעו הטיפולים המיוחלים, לא לפני שהוזהרו הח"כים: "הטיפולים ייערכו בלבוש מלא".

 

באירוע קיבלו יותר מ-400 בני אדם, בהם שמונה חברי כנסת, טיפולי שיאצו, מסאג' תילאנדי ומסאג'ים נוספים. כמו כן נהנהו מטיפולי רפלקסולוגיה וכירולוגיה.

 

מדי שבוע מארגנת מרפאת המשכן פעילויות העשרה לחברי הכנסת ובאי המשכן. בעבר נבדקו חברי הכנסת בדיקות עיניים מקיפות, ערכו בדיקת כושר, ובדיקות לגילוי שומנים וסרטן. הפעם התמקד הטיפול ברפואה המשלימה. והיה מי שרשם לזכות הרפלקסולוגים והמטפלים הישג אחר: אפילו חברת הכנסת גילה פינקלשטיין (מפד"ל), שחבריה מספרים שתמיד יש לה מה לומר, השתתקה נוכח העיסוי המרגיע. אבל גם הנס הזה נמשך עשר דקות בלבד.

 


פורסם לראשונה 05/07/2005 23:39

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילם: מנדלבוים שגיא
הגיעה להשתתף. פינקלשטיין
צילם: מנדלבוים שגיא
צילם: מנדלבוים שגיא
מתכוננים. לוי
צילם: מנדלבוים שגיא
מומלצים