שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ענת גוב בדרך ל"הלהקה"

  "הבימה" הציע למחזאית המובילה של "הקאמרי" לכתוב את גרסת הבמה לסרט המצליח שיעלה ביום העצמאות הקרוב

  פרסום ראשון: מנהלו האמנותי של תיאטרון "הבימה", אילן רונן, הציע למחזאית ענת גוב לכתוב את המחזה המוזיקלי "הלהקה". המחזה יתבסס על סרט הפולחן של הבמאי אבי נשר שיצא לאקרנים בשנת 1979 - בו כיכב בין השאר בעלה של המחזאית, גידי גוב. ענת גוב, בעצמה בוגרת להקה צבאית, תוכל מן הסתם להביא למחזה מניסיונה האישי. למרות שבעבר אמר כי מחזות זמר אינם בדיוק כוס התה שלו, מסתבר שעם האוכל בא התיאבון ולאחר "שלמה המלך ושלמי הסנדלר", גם את המחזמר הזה יביים אילן רונן.

   

  ענת גוב, הנחשבת לאחת ממחזאיות הבית של תיאטרון "הקאמרי", צפויה להיענות לפניה אך לעת עתה לא נתנה את תשובתה הסופית. "אני מתפתה אבל כרגע אני נמצאת בעיצומה של כתיבת מחזה חדש לתיאטרון 'הקאמרי' ועד שאסיים אותו, לא אוכל להתפנות למחויבויות אחרות. אם יסתדר מבחינת לוח הזמנים אני מאד אשמח לקחת על עצמי את הפרויקט. מעולם לא עבדתי עם אילן רונן וזה מאד מסקרן אותי. אם לבגוד בעדנה, אז שיהיה עם מישהו כמוהו", היא מתלוצצת.

   

  ההפקה עתידה לעלות בתיאטרון הלאומי לקראת יום העצמאות הקרוב והיא אחת משלוש הפקות מוזיקליות המתוכננות לעונה. ההפקות נוספות שיעלו הן "קזבלן" בבימויו של אילן רונן, שתציין 40 שנה לבכורה ההיסטורית של המחזמר בתיאטרון אלהמברה ביפו וחידוש נוסף ל"הכבש השישה עשר" מאת יונתן גפן בבימויה של דניאלה מיכאלי.

   

  גוב אחראית לכמה מההצלחות הגדולות של "הקאמרי" בשנים האחרונות ובהן "חברות הכי טובות", "ליזיסטרטה 2000" ולאחרונה "עקר בית". את שלוש ההפקות הללו ביימה עדנה מזי"א, שותפתה ליצירה. לפני כן כתבה גוב את המחזה "אהבת מוות" שעלה בתיאטרון החאן הירושלמי בבימויו של אלדד זיו.

   

  בתיאטרון הבימה סירבו לאשר את הידיעה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים