שתף קטע נבחר
המייל הצהוב

האחיות וויליאמס מתמודדות על תפקיד של זונה בסרט

ונוס וסרינה וויליאמס החליפו את היריבות במגרש הטניס בתחרות אחרת - על תפקיד ב-'אקס מן 3'. הצהובון 'סאן' מדווח כי החובטות שואפות למלא תפקיד שונה במקצת בסרט - זונה ביסקסואלית. גורם המקורב לבמאי ברט רטנר, שיצא לאחרונה עם סרינה, אומר: "ברט חושב שכל אחת מהן תהיה פנטסטית בתפקיד גיבורת העל עם יכולת לפתות כל אחד"

ונוס וסרינה וויליאמס נפגשו לראשונה בטניס המקצועני באליפות אוסטרליה הפתוחה, ב-1998. האחות הבכורה ונוס ניצחה אז את סרינה בת ה-16, במשחק הבכורה של השתיים ששלטו בעולם הטניס במשך שנים רבות לאחר מכן. כעת, כשהמאזן בין האחיות עומד 6-7 לטובת סרינה מתמודדות האחיות בזירה אחרת ועל מטרה שונה לגמרי.

 

ונוס וסרינה נאבקות, לטענת הצהובון הבריטי 'הסאן', על תפקיד זונה ביסקסואלית בסרט 'אקס מן 3', שבו יככבו גם האלי ברי וסיר איאן מקלן ואותו יביים ברט ראטנר, שלדברי 'הסאן' יצא לאחרונה עם סרינה בת ה-23.

 

גורם המקורב לבמאי אמר: "ברט חושב שכל אחת משתי הבנות תהיה פנטסטית לתפקיד זה, של גיבורת על הנוטפת 'סקס אפיל'. הכוח הגדול שלה הוא היכולת לפתות כל אחד".  הסרט, בו יופיעו גם יו ג'קמן, ויני ג'ונס וקלאסי גראמר, לא יהיה ההתנסות הראשונה של צמד האחיות מול המצלמות, מחוץ למגרש. לונוס וסרינה כבר יש תוכנית ריאליטי בארצות הברית, אך הן מקוות לפתח עוד יותר את קריירת המשחק.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
ונוס וסרינה, שחקניות העתיד?
צילום: איי פי
מומלצים