שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ארבעה בסירה אחת

  "משחק מכור" חוזרת למסך בפורמט המוכר, עם כמה חידושים. "יהיה קיץ חם ומעניין", מבטיח ליאור שליין

   

   

  הם חוזרים! גורי יפלרטט עם עינב, עינב תקניט את שליין, שליין ימרפק את ריבה וריבה יסתכל בשעון ויפלבל בעיניו. על הדרך תקבלו את מנת הסאטירה המושחזת (והיחידה בערוץ השני, עד שתשוב הארץ הנהדרת) שכה אהבתם. "משחק מכור" חוזרת הערב (א', 22:00) לעונה שלישית.

   

  למרות התחלה מדשדשת (30 תוכניות, ממוצע רייטינג 14% בעונה השניה) "משחק מכור" הצליחה להשתרש בסדר היום הטלויזיוני של הצופה הישראלי, אבל היא לא מסתפקת בישן והמוכר. בחידושים העונה: פינה חדשה שתיקרא "ישר בפרצוף", במסגרתה יוזמנו לאולפן אורחים שיש להם דברים נוקבים להגיד למישהו, והם יגידו לו את זה ישר בפרצוף שיופיע על מסך פלזמה שיוצב באולפן. את הסיפתח יעשה עמנואל רוזן, שידבר ישר לפרצוף הפלזמה של ביבי ושתי דמויות נוספות. בהמשך, אגב, תנצל את מונולוג הפלזמה גם ג'ודי-ניר-מוזס-שלום.

   

  שיפור נוסף בפורמט יביא לאולפן בנוסף לפאנליסטים הקבועים גם אורחים, בין היתר צביקה הדר, מודי בר-און, שי אביבי, אבי קושניר והאיש שעמד מאחורי "ניקוי ראש", מוטי קירשנבאום, שיזכיר לכולנו מאיפה משתין הסאטיריקן. גם הפאנליסטים המתחלפים, אור ישראלי, רועי לוי, קובי אריאלי ותומר שרון, יגיעו לבקר.

   

  עוד בתוכנית הגגים הקבועים - משחקי השולחן, קריינות על גבי סרט שרץ ללא סאונד, השלמת כותרות מושחרות, ותגובות על אייטמים רלוונטיים ממהלך השבוע. הערב תוכלו להתענג על נאמברים של הפאנליסטים בעקבות המחזמר המתוכנן על חייו של יצחק רבין ז"ל, כשכל אחד מהם ישיר שיר נוגה שקשור לנושא שבוער בחדשות. כמו כן תטופל המכבייה שנפתחת מחר בערב. פינה מיוחדת תוקדש לאורח אבי קושניר, שיזכה לפארודיה על הפינה שלו, "דקה היסטורית".

   

  "יהיה קיץ חם ומעניין", אומר פאנליסט העל ליאור שליין ל-ynet "ההתנתקות בפתח, יהיה על מה לדבר ואני מאוד שמח".

   

  נקבל עוד קצת מהירידות הפנימיות?

   

  "ביני ובין גורי ועינב - וגם עם האנשים שמגיעים להתארח – יש חברות מאחורי הקלעים, שהופכת את זה ליותר מעניין, וזה מתבטא גם בירידות האישיות והדינמיקה שזה יוצר. אנחנו מצלמים שעתיים וחצי שמתוכן עולה לשידור חצי שעה. קושניר, שהצטלם איתנו ביום חמישי, אמר שהאווירה על הסט הזכירה לו את 'זהו זה'. זאת המחמאה הכי גדולה עבורינו, שאנשים מבחוץ מגיעים ונדבקים באווירה הזאת. על המסך זה מגיע בעקיצות, מאחורי הקלעים זה מתבטא בעבודה מאוד נעימה". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים