שתף קטע נבחר

מגדל יוצאת במוצרים חדשים לבני 50+

בין המוצרים החדשים: מסלול 'לכל החיים' - גמלא חודשית המשולמת מיד תמורת הפקדה של חיסכון חד פעמי; מסלול 'לעתיד לבוא' - גמלא חודשית שתשולם לאחר מספר שנים לפי בחירת החוסך, ולכל ימי חייו; ומסלול הוני - הנותן תשלום חודשי מיידי לתקופה קבועה מראש

חברת הביטוח מגדל יוצאת בסדרת מוצרים פיננסיים-ביטוחיים תחת שם 'חיים חדשים' המיועדים לאוכלוסיית בני ה-50 ומעלה. בכך שמה מגדל ליעד להוביל את פלח השוק של בני הגיל השלישי בביטוחי חיים וניהול נכסים פיננסים.

 

מנכ"ל מגדל, איזי כהן, מסביר כי "הרפורמה שהונהגה באחרונה בשוק הפנסיה והמגמה השלטונית הגוברת לצמצום אחריות המדינה לרווחתו של האזרח, הגבירו מאוד את הצורך של בני ה-50 + בניהול מוקפד של הנכסים הפיננסיים שיוותרו בידם לאחר צאתם ממעגל העבודה".

 

לדבריו, המוצרים הייחודים שפיתחה מגדל, מאפשרים לאותה אוכלוסייה ביטחון כלכלי ויציבות בחיי השיגרה שלאחר הפרישה ממעגל העבודה, בד בבד עם 'רשת ביטחון' ביטוחית לאירועים חריגים.

 

מנהל יחידת 'חיים חדשים' בחברה, גיל וייסמן, מציין כי מחקרים מראים כי בני ה-50+ מעדיפים יציבות וביטחון לטווח ארוך, על פני תשואות גבוהות הנתונות לתנודתיות שוקי ההון.

 

התוכניות גובשו כולן כקופות גמל וכתוכניות ביטוח פרט, וקיבלו את האישורים הדרושים מהפיקוח על הביטוח ושוק ההון ומרשויות המס.

 

בין המוצרים החדשים: מסלול 'לכל החיים' - גמלא חודשית המשולמת מיד תמורת הפקדה של חיסכון חד פעמי. הגמלא צמודה למדד ונושאת ריבית; מסלול 'לעתיד לבוא' - גמלא חודשית שתשולם לאחר מספר שנים לפי בחירת החוסך, ולכל ימי חייו; ומסלול הוני - הנותן תשלום חודשי מיידי לתקופה קבועה מראש.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ישראל הדרי
איזי כהן, מנכ"ל מגדל
צילום: ישראל הדרי
מומלצים