שתף קטע נבחר

הוחרמו 40 אלף פריטי לבוש מזויפים של פומה

הפריטים בשווי של כמיליון שקל נתפסו בפשיטה שערכה המשטרה. פומה העולמית משקיעה 250 אלף אירו במבצע פשיטות לתפיסת הזיופים

המשטרה החרימה כ-40 אלף פריטי לבוש מזויפים הנושאים את לוגו הפנתר של חברת פומה, בשווי של למעלה ממיליון שקל. פומה העולמית החליטה להשקיע 250 אלף אירו במבצע פשיטות ארצי לתפיסת זיופים של מוצריה.

 

החברה מינתה צוותי חוקרים ואנשי ביטחון, שבשיתוף עם המשטרה, פשטו על שווקים, חנויות ומפעלי ייצור במטרה לתפוס מוצרים מזויפים. הפשיטות נערכו בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב, בחולון, בשווקים בעפולה, נהרייה, בירושלים, באילת ובשוק רמלה לוד הנודד בערים ברחבי הארץ.

 

בפשיטה שנערכה בטיילת באיילת הוחרמו למעלה מ-10 אלף פריטים מזויפים, בפשיטה על מפעלי ייצור בתל- אביב הוחרמו אלפי פריטים נוספים ואמצעי ייצור. המעורבים בייצור ובמכירה של הזיופים עוכבו לחקירה על ידי המשטרה ומתנהלת נגדם חקירה פלילית. עד כה בוצעו הליכים פלילים מול 35 מהמעורבים בפרשה, אשר נעצרו ושוחררו בערבות.

 

אייל פינטו, סמנכ"ל שיווק פומה ישראל, מסר כי: "הזיופים פוגעים בחברת פומה ברמת המותג וברמה הכלכלית, מעבר להיותם מכת מדינה. אנו מעריכים, כי לחברה נגרם נזק כספי הנאמד במיליוני שקלים. בעלי חנויות רבות, קנו מהמזייפים אלפי פריטים באיכות ירודה ושיווקו אותם לקהל הצרכנים התמים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים