שתף קטע נבחר

מגל תתקין מערכות התרעה חדשות בגדר ההפרדה

החברה זכתה במכרז של משרד הביטחון, והיא תקים את מערכות ההתרעה ל-40 קילומטרים נוספים של גדר ההפרדה. היקף העסקה: 4.2 מיליון דולר

חברת מגל מערכות זכתה במכרז של משרד הביטחון להתקין את מערכות ההתרעה והבקרה האוטומטיות שיגנו על 40 קילומטרים חדשים של גדר ההפרדה. העבודות אמורות להסתיים עד סוף שנת 2005.

 

היקף העסקה בין מגל למשרד הביטחון הוא 4.2 מיליון דולר. ההזמנה היא בהמשך להזמנות שקיבלה החברה במרץ להקמת מערכות התרעה חדשות נוספות לגדר ההפרדה, בהיקף של 6.1 מיליון דולר.

 

עד חודש יוני 2005 נבנו 213 קילומטר מחלקה הצפוני של הגדר (מסביב לשומרון). 190 קילומטרים נוספים נמצאים בשלבי הקמה בחלקה הדרומי של הגדר (בהרי יהודה), ועוד 260 קילומטרים מתוכננים להיבנות בעתיד. 80 קילומטרים נוספים בחלקה המרכזי של הגדר ייבנו בין דצמבר 2005 למרץ 2006. מגל מערכות התקינה עד כה את כל מערכות ההתרעה של הגדר.

 

יו"ר מגל מערכות, יעקב בן-עזרא, אומר: "אנחנו שמחים שאחרי ההתקנה המוצלחת של המערכות בחלקה הראשון של הגדר, נבחרנו שוב להתקין מערכות נוספות".

 

מגל מערכות עוסקת בייצור ושיווק מערכות ביטחון לאיתור, מעקב וזיהוי חדירות למתקנים ולגדרות. מוצרי החברה משווקים ביותר מ-70 מדינות בעולם, ומשמשים להגנה על גבולות, שדות תעופה, תחנות כוח ומתקנים רגישים נוספים. לחברה יש מתקני פיתוח וייצור בארצות הברית, קנדה, גרמניה, בריטניה, מקסיקו, רומניה וסין.

 

מגל נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל-אביב ובבורסת הנאסד"ק בניו-יורק. החברה רשמה ברבעון השני של 2005 רווח נקי של 481 אלף דולר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דן בלילטי
גדר ההפרדה: מגל תקים את מערכות ההגנה
צילום: דן בלילטי
מומלצים