שתף קטע נבחר

שבוע אחרון למאבק: תפילה בכותל, עצרת באשקלון

ראשי מועצת יש"ע ממשיכים לשבת על המדוכה ולרקום את תוכניות השבוע הקרוב - שבוע המאבק האחרון לפני ההתנתקות. על הפרק: שיירת כלי-רכב שתצא מגוש קטיף ואופקים, עצרת ענק באשקלון ותפילה המונית בכותל. ערב הפינוי, יגויס גם תשעה באב למאבק

אחרי כיסופים ואחרי כפר מימון, אחרי שדרות ואופקים, במועצת יש"ע מתכוננים לישורת האחרונה של המאבק. בתוכנית: עצרת ענק באשקלון, מסע כלי-רכב מגוש קטיף ומאופקים והתכנסות בכותל לתפילת ענק.

 

ביום שישי התכנסו ראשי יש"ע במשרדי מועצת יש"ע בירושלים כדי להתכונן לשבוע המאבק הקרוב - האחרון לפני יישום תוכנית ההתנתקות. הלילה שוב ישבו המנהיגים וגיבשו את תוכניותיהם. מחר (יום א') בשעות הצהריים יקיימו מסיבת עיתונאים באופקים, שם יודיעו עליהן פומבית. גם המשטרה תיערך בהתאם.

 

לפי שעה, מסתמן כי במועצת יש"ע ינסו להחזיר את האלפים לאופקים. בסוף השבוע שהו רק כמה עשרות פעילים בבתי משפחות באופקים ובשדרות. ביום שני יצאו ההמונים בשיירת מכוניות מאופקים ומגוש קטיף לאשקלון, שם יקיימו עצרת מחאה גדולה. בתום העצרת יחזרו באיה בשיירה של כלי רכב לאופקים.

 

במהלך השבוע מתכננים במועצת יש"ע להגיע גם לפארק אשכול וכרגיל - להתקדם לעבר גוש קטיף. ביום רביעי מתוכננת עצרת גדולה בכותל נגד תוכנית ההתנתקות.

 

ובתוך כך, מתחילים ראשי יש"ע להתכונן לסופו של המאבק ומתכוונים "לגייס" את תשעה באב, ה-14 באוגוסט, למאבק. יום למחרת, יום ההתנתקות, מתכוונים ביש"ע להגיע באלפים לגוש קטיף.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכתומים באופקים
צילום: רויטרס
צילום: רוני סופר
במשטרה נערכים
צילום: רוני סופר
מומלצים