שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תושיה של שוטר הביאה ללכידת חשוד באמצעות צ'ט
  רכז הסיור ממרחב שמשון חשב על דרך יצירתית לאתר קטין מאשקלון החשוד בדקירת נהג מונית

  יוזמה של רכז הסיור ממרחב שמשון, ראובן דן, הביאה למעצרו של קטין בן 17 תושב אשקלון, החשוד בדקירת אחיו של השוטר, המשמש כנהג מונית בעיר. לבית החולים ברזילי באשקלון הגיע בסוף השבוע נהג מונית עם פצע דקירה בירך. הוא טופל ושוחרר. בעדותו מסר כי שני קטינים הזמינו אותו לנסיעה באמצעות

  הטלפון. כאשר הגיע אליהם, פגש אותם עם קטינה בת 14, אותה הסיע בצהרים. הם טענו בפניו כי ביצע בצעירה מעשה מגונה וניסה להתחיל עימה, כל זאת כשלא היו דברים מעולם.

   

  לדבריו, מכיוון שהקטינה, תושבת קרית גת, סיפרה לו במהלך הנסיעה כי היא נוהגת לנסוע לחבר שלה בשם אסף מאשקלון, הוא מסר לה את מספר הטלפון הנייד שלו והציע כי תתקשר אליו אם תזדקק להסעה בעתיד בקו אשקלון-קריית גת. לדברי נהג המונית, התפתח דין ודברים עם הקטינים, כשבמהלכו חברה של הקטינה שלף מברג ודקר אותו בירך.

   

  נהג המונית דיווח על התקרית לאחיו השוטר, אך לא ידע למסור פרטים מזהים של הקטינים, למעט שמה של נערה מקריית גת (שני) ושם החבר מאשקלון (אסף). רכז הסיור מצא דרך מקורית להתחקות אחרי הקטינה: הוא "נכנס" בסיוע ידידתו לצ'ט , הזדהה כשני מאשקלון וציין כי "היא עורכת מחקר ומבקשת לדעת כמה נערות בשמה גרות בקריית גת" - מבין הנערות שהזדהו בשם זה, החלו השניים להתכתב עם הנערה המדוברת.

   

  "שני מאשקלון" סיפרה על עצמה ושיש לה חבר בשם אסף וגם שני מקריית גת ענתה שיש לה חבר העונה לשם זה, "שני מאשקלון" שאלה לשם משפחתו וציינה "שנדמה לה שהיא מכירה אותה ואת החבר שלה וביקשה ממנה שתשלח במייל את תמונת החבר כדי שתזהה". שני מקריית גת היתה זריזה ושלחה תמונה וכך, מצויידים בפרטיו המלאים של החבר ובתמונתו, לאחר שזוהה על ידי נהג המונית כחשוד שדקר אותו, הגיעו למשטרת אשקלון.

   

  רכז המודיעין התקשר למספר הנייד ממנו ביצעו הקטינים את שיחת הטלפון בה שהזמינו את נהג המונית לפגישה עימם, ואכן הוברר כי אסף הוא בעל המכשיר. הקטין אותר אתמול (א'), נעצר ובחקירתו הודה בויכוח ובתקיפת נהג המונית, אך הכחיש הדקירה ומעצרו הוארך עד יום שני.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צביקה טישלר
  חברתו של החשוד חשפה את זהותו בצ'ט. אילוסטרציה
  צילום: צביקה טישלר
  מומלצים