שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ח"כ כבל: "לאפשר לצופים לשלם על משחק אחד"
  בעקבות הפרסום לפיו משחקי ליגת העל ישודרו בערוצי התשלום גם בעונה הבאה, מגיב איתן כבל: "אם הכבלים לא יעמדו בהתחייבותם, אזום דיון בכנסת"
  "אני מצפה מהמועצה לשידורי כבלים ולווין והעומד בראשה, יורם מוקדי, לעמוד בהתחייבויות שנתנה לכנסת, ולאפשר לצופים להתחבר ולשלם רק למשחק אחד". כך אומר חבר הכנסת איתן כבל ל-ynet, בעקבות הפרסום לפיו ארבעה משחקי כדורגל בכל שבת ימשיכו להיות משודרים בערוץ בתשלום גם בעונת המשחקים הקרובה.

   

  כבל, שנלחם בשנתיים האחרונות באופי שידורי הכדורגל בישראל, הוסיף: "מוקדי התחייב בפני שהצופים לא יצטרכו להזמין ארבעה משחקים בכל שבת, ויוכלו
  להתחבר אך ורק למשחק אחד. אני מצפה שההתחייבות הזו תקויים. אם לא, אדאג ליזום דיון על כך בכנסת, ולא נעבור על זה בשתיקה".

   

  בשלב זה עדיין לא ברור אם מתכונת השידורים תאפשר הזמנת משחק אחד בלבד. כפי שזה נראה כעת, צ'רלטון תשדר במקביל שני משחקים בשני ערוצי התשלום, בשעות שונות. בשנה שעברה, כדי לעמוד בהתחייבות לאפשר להזמין משחק אחד בלבד, הוזז אחד ממשחקי המחזור ליום שני, אולם בדרך כלל היה מדובר במשחק לא אטרקטיבי.

   

  השנה לא יוזזו משחקים ליום שני, בשל רצונה של ההתאחדות לקיים את כל משחקי המחזור באותו יום, ככל שניתן. השידורים בשבת יועברו בין חמש לתשע בערב, וכל שני משחקים ישוחקו וישודרו במקביל. במצב כזה, עשויה תכנית הרדיו 'שירים ושערים' לשוב אל גלי האתר.

   

  בימים הקרובים יושלמו המגעים עם צ'רלטון ואז יהיה אפשר לדעת מה הסכום הסופי אותו תצליח ההתאחדות להשיג ממכירת זכויות השידור.

   

  ממועצת הכבלים והלווין נמסר בתגובה: "בתחילת חודש יולי פנה יו"ר המועצה, יורם מוקדי, לחברות הכבלים והלווין והבהיר כי מדיניות המועצה מתנה את שידורם של המשחקים במתכונת 'תשלום עבור צפייה', בשידור משחק בודד, וכי המועצה מתכוונת לאכוף את מדיניותה זו". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום אתר הכנסת
  ח"כ איתן כבל
  צילום אתר הכנסת
  צילום: ג'ו קוט
  איצ'ה מנחם
  צילום: ג'ו קוט
  מומלצים