שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ההתאחדות מזהירה את פניג'ל: התבטאויותיך - עילה לתביעה
  בעקבות האמירות הקשות של יו"ר בית"ר ירושלים כנגד ראשי ההתאחדות, הוחלט לשלוח לו מכתב חריף בו נאמר: "התבטאויותיך הינן חמורות, פוגעות ומהוות השמצה חריפה אשר אין לה כל בסיס ומוטב של היתה נאמרת כלל"

  ההתאחדות לכדורגל שלחה היום (ד') מכתב ליו"ר בית"ר ירושלים, מאיר פניג'ל, ובו התראה לבל יחזור על אמירותיו הפוגעות בראשי ההתאחדות. פניג'ל התבטא אתמול, במסגרת ישיבת הנהלת ההתאחדות, כנגד היו"ר איצ'ה מנחם, וכן המנכ"ל חיים צימר והסמנכ"ל עו"ד אורי שילה כי הם "צבועים" ו-"שקרנים".

  פניג'ל אמר את הדברים בעקבות סירוב ההתאחדות להעביר את משחק הבית של בית"ר נגד מכבי תל אביב במחזור השני בליגת העל לאיצטדיון ר"ג.

   

  במכתב שנשלח לפניג'ל נאמר: "התבטאויותיך הינן חמורות, פוגעות ומהוות השמצה חריפה אשר אין לה כל בסיס ומוטב של היתה נאמרת כלל. התבטאויות אלה יכול שיהוו עילה לתביעה בהתאם לקבוע בחוק איסור לשון הרע ו/או העמדה לדין משמעתי במסגרת מוסדות ההתאחדות".

   

  עוד נכתב: "חלים עליך נורמות וכללי התנהגות המצופים מדירקטור בגוף ציבורי, ועליך לפעול על פיהם. לאור העובדה כי הבעת התנצלות על דבריך, אנו רואים זאת כמעידה חד פעמית, ומכתב זה יהווה התראה בלבד".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים