שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מתיחת פנים לרנו קנגו

  שנתיים לאחר שעבר רענון מקיף, זוכה הטנדרון של רנו למתיחת פנים שניה. הפעם ההבדלים קטנים הרבה יותר, ונוגעים בעיקר לרמות הגימור


   

  רנו ביצעה מתיחת פנים קלה לקנגו, הטנדרון הקטן שהוצג לראשונה בסוף שנת 1997. לפני כשנתיים, במרץ 2003, עבר הקנגו מתיחת פנים מקיפה, ששינתה את עיצובו - במיוחד מלפנים. הפעם הטיפול הקוסמטי הינו נקודתי יותר, ומשאיר את העיצוב של 2003 על כנו.

   

  שינויים שבכל זאת ניכרים הם יחידות תאורה מעודכנות, פגושים שונים, שלושה גוונים חדשים למרכב, וסבכה מעודכנת. בנוסף לאלו עבר הקנגו רענון ברמות הגימור, שיהיו כעת מגוונות יותר וייהנו בחלקן מאבזור משופר.

   

  מתחת למכסה המנוע לא צפויים שינויים, עם היצע יחידות בנזין ודיזל. זה מתחיל ב-1.2 ליטר עם 75 כ"ס, דרך מנוע 1.6 ליטר עם 95 כ"ס (היחיד שמוצע גם עם תיבה אוטומטית) ומשם למנועי טורבו-דיזל בנפח 1.5 ליטר והספק של 60, 68 ו-88 כ"ס. שלושת הנתונים הללו מבטאים שיפור של חמישה כ"ס לעומת הקנגו הנוכחית, אומרים ברנו.


   

  בנוסף יוצעו שתי גרסאות המתודלקות בגז - 1.2 ליטר עם 60 כ"ס ו-1.6 ליטר עם 82 כ"ס. גרסאות אלה יוצעו עם צמיגי 165/70-14, בעוד שיתר הגרסאות מצוידות בצמיגי 175/65-14 - אם כבר חסכון, אז עד הסוף.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רנו קנגו המחודש
  שינויים קלילים
  רמת הגימור הגבוהה
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים