שתף קטע נבחר

עלו ברשת: חבילה הגיעה

מתפללים בשבילכם, למטיילצ'יק, כל ירושלים, 100 שהם 2000, נגד המרינה, אוכל כשר בלי לזוז מהבית, פס-קול שמאלץ, וגם: מבט זהיר במחשוף

פייבוריט: החבילה הגיעה 

 

כמה נעים מדי פעם לציין לטובה רעיונות מקוריים ויוזמות מסחריות, שיש מאחוריהן גם ערכים וכוונות חברתיות נאות. חבילה הוא בפירוש אתר מהסוג הזה, שיזמיו הם בעלי חנות ותיקה לציוד לחיילים ולמטיילים בטבריה (יבשות), שביחד עם משקיע נוסף יצרו מרכז מקוון ומקורי למשלוח חבילות שי לחיילים - כתוספת הכרחית לציוד האישי, כצ'ופר סתם, וגם כמתנה לגיוס או ליום ההולדת.

 

היזמים ביקשו לייצר תהליך פשוט וקל למען בני משפחה וחברים שמעוניינים לצ'פר את החייל הפרטי שלהם, אבל אין להם זמן וראש לארגן ארגז, לרוץ לסופר, ללכת לדואר - ועוד לגלות אחר-כך שמדובר בעסק יקר. 

לפיכך, גיבשו שישה סוגים של חבילות, שכל אחת מהן כוללת מוצרים המותאמים לעונות השנה (אין שוקולד בקיץ, למשל), וכן פריטים המותאמים לאופי האירוע: חבילת יום הולדת כוללת עוגה, בלונים, צלחות, מפיות, נרות ואפילו גפרורים;

 

חבילת הציוד למתגייס כוללת פריטי ציוד מנוילנים לקיטבג, והחבילה לחיילת הוכנה ביחד עם יועצי הסופר-פארם, וכוללת פריטי היגיינה וטואלטיקה, שכל חיילת זקוקה להם. בנוסף לכך, כוללת כל חבילה עוגיות של הקונדיטור שלום לוי מראש פינה, וכרטיס מאויר, שהברכה בו כתובה ביד. החבילות משוגרות באמצעות רשות הדואר. עקרונות נוספים מאחורי המיזם היפה הזה: מחיר חבילת הבסיס נמוך במיוחד, במגמה לאפשר לכל חייל לקבל חבילה, ועשרה אחוזים מרווחי המיזם מוקדשים אוטומטית, כמעשר חברתי, לאגודה למען החייל. כמה יפה.

 

תפילה: ישועה מהכותל

 

שימו לב לזה: קו הישועות הוא גוף שהוקם לפני כארבע שנים בידי עסקנים ירושלמים, ומטרתו להביא ישועה לעם ישראל בעזרת תפילות. הגוף הזה מאפשר לנזקקים להפעיל מרחוק מניין צדיקים ויראי שמיים, שמדי יום גומרים את כל ספר תהילים ליד הכותל, ועושים זאת, למען המבקשים, במשך 40 יום ברציפות (סגולת 40 יום בכותל המערבי).  

 

הגוף פועל, כך הוא מצהיר, ללא כוונות רווח, והתרומות שהוא מקבל מועברות לטיפול ביתומים ובאלמנות. בימים אלה השיק קו הישועות אתר חדש ונאה, המסביר את פעילותו, ומאפשר לציבור הגולשים להיעזר בו גם בתפילות לעילוי נשמת המתים, הסרת עין הרע, גירוש מחלות בגוף ובנפש, ובשירותים אחרים. למי שצריך.  

 

חירות: מגדר חופשי

 

את הבית הישראלי לחירות מגדר הקימו ומפעילות נטלי, ענבר ועדן, שלוש טרנסג'נדריות (בשלבים שונים של שינוי המין) למען אחרות ואחרים שעוברים תהליך דומה, ולמען חבריהם ובני המשפחות. האתר מציג יומנים של המפעילות, מידע משפטי ורפואי מהארץ ומהעולם, סיפורים של בני משפחות וכרטיסים אישיים של החברים באתר.

  

תיירות: עולם הילדים

 

למטיילצ'יק הוא אתר בונבון, שהוקם בתוך המתחם הגדול של למטייל, אחד מאתרי התוכן הוותיקים והאיכותיים ביותר ברשת. משמו ניתן להבין את ייעודו - תיירות ילדים, והוא אכן מתמקד בכמה יעדים אטרקטיביים במיוחד לטיולי משפחות, ומגיש מדריכים מפורטים לכל יעד:

מסלולי טיול, האטרקציות השוות והמוזיאונים שאסור לפספס, טיפים ועצות של מומחים, אתרים מומלצים לקניות, סיוע בתכנון הטיול הפרטי שלכם, והכי חשוב - הרבה רעיונות איך להעסיק את הילדים הקטנים בין האתרים, ואיך לשרוד נסיעות ארוכות עם בני נוער עם באד אטיטיוד בגיל ההתבגרות. יפה.

 

תיירות 2: ירושלים של פורטל

 

ואם כבר תיירות, שימו לב לאתר החדש והמושקע הזה, מיזם של גופי התיירות הפועלים בחסות עיריית ירושלים: מדריך גדול ומפורט לכל מה שצריך לדעת על אתרים שווים, אטרקציות, מקומות קדושים ומתחמי בילוי וקניות בבירה.  

 

האתר מביא תוכן מקורי וקישורים לאתרים חיצוניים, הרבה מידע על אפשרויות לינה וחדרי אירוח, חיי הלילה, וגם הנחות ומבצעים שיווקים. אף שהשימוש בפלאש מוגזם, בעיקר בכל הנוגע לניווט - עדיין העיצוב מצוין והאריזה שווה.

 

חינוך: חביבה על הגבעה

 

הסמינר הקיבוצי המפורסם גבעת חביבה השיק בשבוע שעבר אתר חדש, שמציג אולי לראשונה באופן גלוי את הפעילות החשובה של המרכז הזה משך עשרות שנים למען קבלת האחר והשונה, החינוך לשלום ולדמוקרטיה, וקידום ההבנה בין יחידים ובין קבוצות.

  

זה נשמע אוסף של מילים חלולות מפרוספקט, אבל בגבעת חביבה יכולים לנפנף באינסוף סמינרים, השתלמויות וכנסים, בהם השתתפו אלפים רבים של מחנכים ובני נוער מהארץ, מהשטחים ומחול, שיצאו משם שגרירים חכמים יותר של השלום.

באתר ניתן לקרוא על המרכזים השונים הפועלים במקום, על תחנת הרדיו הישראלית-פלשתינית כל השלום, ועל תולדות המוסד הייחודי הזה.

 

פסיפס: יותר מכל מרכיביו

 

כמה מדליק: אתר פרטי חדש מציע שירות בלעדי מוגן בפטנט בשם פסיפוטו, פסיפס של תמונות קטנות, המייצרות ביחד תמונת ענק מקורית במיוחד. 

האתר מאפשר לגולשים המעוניינים במתנה מקורית לשלוח כ-100 תמונות שונות, שיהפכו לכ-2000 חלקים בפאזל ענק וצפוף של תמונות קטנטנות, מהם תורכב התמונה הראשית. דוגמה אפשר לראות באתר אשר לא מפרט את מחירי השירות.

 

אינטרנט: קיצור כתובות

 

שירות ישראלי פרטי וחדש לקיצור כתובות ארוכות תווים, במסורת הטובה של tinyurl יעיל למצבים רבים, ומפעילי האתר מבטיחים שהכתובת המקוצרת שיצרתם לא תוסר מהשרתים כל עוד האתר יתקיים.

 

ביטוח: סיני על בטוח

 

הפיגועים וההתראות לא מונעים מהישראלי חובב השאנטי להמשיך להתגודד בחבורות במעבר הגבול בטאבה, לצרכי בטן-גב-חול-שמש, או לשם היכרות קרובה יותר עם אתרי הצלילה המדהימים של חצי האי המצרי. מיזם חדש של מגזין הצלילה ים, ביחד עם סוכנויות ביטוח גדולות, העלה לרשת את גו-סיני, אתר ייעודי למכירה של ביטוחי נסיעות לסיני וירדן בלבד, כולל ביטוחים לרכב ישראלי. מחיר הפוליסות נמוך במיוחד, והן מכסות מטען, הוצאות רפואיות וחילוץ לאדם, וכן כל נזק במכונית ונזקי גוף לנוסעים בביטוח הרכב.

 

ים: להציל את החוף

 

אתר פרטי קטנטן מנסה לגייס תמיכה של גולשים ושוחרי איכות סביבה למניעת תוכניות הבנייה המאסיביות בחוף בת גלים בחיפה, שם מתוכננת לקום מרינה על שטחי ים שייובשו. החוף הייחודי הזה משמש כעת בעיקר גולשי גלים, שבאמצעות האתר מחתימים על עצומה להעברת תוכניות הפיתוח לאתר אחר.

 

הצחוקיה

 

המקבץ השבועי של שטויות מקוונות, סרטונים ומשחקים לשיפור סדר היום, באדיבות קוראי המדור. 

 

הכל כשר - ושימו לב לפתיח האנימציה של האתר הזה, שאינו אלא חנות מקוונת לממכר מוצרים כשרים ליהודי כל העולם, כלומר בעיקר צפון אמריקה: ניגשת גברת אחת לקצב בסופרמרקט, מבקשת בשר כשר, והוא מביט בה כמו נפלה עליו מתוך סרטון פלאש. ברגע זה ממש קופצים עליה שני טיפוסים ומשוררים לה שורה ארוכה של מוצרים יהודיים כשרים שתוכל למצוא ברשת, בלי לזוז מהבית. והשאלה המתבקשת היא, כמובן, מה עוד תזמן לנו הטכנולוגיה, משגיח כשרות מקוון? (שלח: אסף שוסטר).

 

המיטב של 103FM - שימו לב לעמוד הזה, יוזמה חכמה ויפה של מפעילי אתר תחנת הרדיו התל-אביבית 103FM: מקבץ של רגעי שיא מתוך התוכניות היומיות של כוכבי התחנה, שהוקלטו בשבוע האחרון - וידויים אישיים מפתיעים בתוכניות של שמוליק טיאר, ורדה רזיאל-ז'קונט ואיריס קול, לצד ויכוחים מרים של מאזינים עם נתן זהבי, ראיונות עם ניסים משעל ודאחקות עם דידי הררי. חביב ומוצלח (שלח: אלירן כחלון).

 

פטסי חוזרת - אוהבים אולדיז? אז הנה קרייזי של פטסי קליין המנוחה, שמאז 1961 ועד היום לא איבד ממעמדו כאחד מגדולי שירי השמאלץ המקסימים. אם תמחקו את הסיומת של הכתובת, תוכלו לגלות עוד אוצר קטן של להיטים כאלה, שיכול בקלות לפרנס פסקול לעוד אחד מסדרת אסקימו לימון (שלח: אלירן כחלון).

 

כוכב הווידאו מת - ואם כבר אולדיז, זוכרים את הלהיט ההוא מלפני 20 שנה בערך, הווידאו הרג את כוכב הרדיו? אז למרות שלא הרג ולא נעליים, הנה קליפ לקאבר שלו, עם עדכונים הכרחיים: הרוצח הפעם הוא האינטרנט, והכוכב הנופל - כוכב הווידאו. חביב (שלח: אלירן כחלון).

 

עיניים בציצי - המשחק הסקסיסטי והמפגר הזה נולד כחלק מקמפיין אינטרנטי לבירה: יושבים להם אשה נאה וטובת-מידות ובחור ממוצע זה לצד זו. המטרה של הבחור - לנעוץ מבט ארוך וחמדני במחשופה הנדיב של הגברת, ובשום פנים ואופן לא להיתפס, כי הסטירה בדרך (שלחו: איציק בן דוד ואופיר אלבז).

 

מלחמת הצבעים - ודאי שאלתם את עצמכם לא פעם כיצד נוצרה קשת הצבעים, לא? הנה התשובה שלכם: מצגת ארוכה מעט, מיותרת מעט, אבל יכולה בהחלט להתחבב על מי שצולח אותה עד תומה (שלחה: ריטה גפן).

 

הערה: ייתכן קושי בגלישה לחלק מהאתרים בשל עומס הגולשים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים