שתף קטע נבחר

המגרש בכפ"ס נפסל לאירוח מכבי ת"א בשבת

ההתאחדות לא אישרה את יציע העמידה המאולתר בשל חריגה מהתקנון, עקב כך החליטה המשטרה לפסול את האיצטדיון. עדיין מתקיימים מגעים בין הצדדים בניסיון לפשרה

סמנכ"ל ההתאחדות לכדורגל אורי שילה אסר אחר הצהריים על הנהלת הפועל כפר סבא למכור כרטיסים ליציע עמידה במשחק המסקרן בשבת מול מכבי תל אביב (19:00, שידור ישיר ב'שלם וצפה'). בעקבות זאת, החליטה המשטרה שלא לאשר את קיום המשחק באיצטדיון, אך מגעים בין הצדדים עשויים להוביל לפשרה. במידה והמשחק יועבר, האופציות העומדות על הפרק הן קיומו בהרצליה או באיצטדיון רמת גן.

 


מכבי באימון. אז איפה משחקים? (צילום: ראובן שוורץ)

 

כזכור, אתמול אישרה המשטרה לכפר סבא למכור 845 כרטיסים ליציע העמידה החדש והמאולתר. במכתב שהוציא היום שילה, הדגיש כי מכירת כרטיסים ליציעי עמידה מנוגדת לתקנון ההתאחדות לכדורגל, המחייב קבוצות בליגת העל ובליגה הלאומית למכור כרטיסים אך ורק ליציעים בהם מותקנים מושבי פלסטיק, וזאת בשל החשש מאסון שעלול להיווצר, כפי שהתרחש במספר מגרשים בחו"ל בעבר. הראשון שהסב את תשומת ליבה של ההתאחדות לעניין היה אור שפונדר , מאתר אוהדי מכבי תל אביב "המכבי.קום".

 

במכתב הדגיש שילה כי האישור המשטרתי שניתן אינו עולה בחשיבותו על תקנון התאחדות לכדורגל, ולכן על כפר סבא להמנע ממכירת הכרטיסים לאותו יציע. עוד הדגיש סמנכ"ל ההתאחדות, כי ענייין כמות השוטרים והסדרנים במשחק יוסדר בפגישה, שתתקיים ככל הנראה מחר בין הקבוצה, נציגי ההתאחדות והמשטרה. בכפר סבא התלוננו כי המשטרה דורשת 280 שוטרים וסדרנים, כמות מופרזת לדעתם, לאור העובדה שהאיצטדיון יכול להכיל כ-5,000 צופים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
הפועל כפ"ס. איפה הבית?
צילום: ירון ברנר
מומלצים