שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  החוכמה שמאחורי מכונית התצוגה

  סדנת EDAG הציגה בפרנקפורט את הפרשנות שלה לסמארט רודסטר, בינתיים לתצוגה אך בקרוב לייצור. עכשיו רק צריך למצוא לה שם

  תחת שם חסר ההשראה "Show Car No. 8" (מכונית תצוגה מספר שמונה, בתרגום ישיר), הציגה סדנת EDAG הגרמנית מכונית תצוגה חביבה למדי. היא מתבססת על מכלולי סמארט רודסטר, ועשויה להגיע לייצור סדרתי. או כך לפחות מקווים אנשי הסדנה, שנשמעו אופטימיים למדי עם חשיפת המכונית.


   

  מכונית התצוגה מספר שמונה היא רודסטר קטנת ממדים, בנוסחה רבת דימיון לזו של הסמארט. ייצור זו האחרונה, כפי שהודיעו בדיימלר-קרייזלר לפני חמישה חודשים, צפוי להיפסק עוד השנה במסגרת תוכנית ההתייעלות החריפה של סמארט. ב-EDAG מאמינים שהפסקת ייצור הסמארט תשרת אותם, בכך שהם יוכלו לייצר את "מספר 8" באמצעות אותו מפעל שייצר את הרודסטר. בכך ייחסכו עלויות פיתוח עצומות, הקמת מפעל ותכנון רכיבים המשותפים לשתי המכוניות.

   

  ואם בתחום הייצור צפויים להיות קווים משותפים ל-EDAG ולסמארט, הרי שבנוגע לעיצוב קשה למצוא דימיון. המכונית של EDAG מאופיינת בקווים אגרסיביים, חדים, ובעיצוב עתידני במקצת, בעוד שתורמת האיברים היתה מכונית בעלת עיצוב עגלגל, נעים ואפילו טיפה נוסטלגי בהשוואה.


   

  ב-EDAG כל-כך בטוחים בכושר הייצור של המכונית החדשה, שהם מתכוונים לחשוף גרסת אב טיפוס כבר בתערוכת ז'נבה הקרובה (מרץ 2006). בשלב זה לא ידועים פרטים על המכונית הסדרתית, באילו יחידות כוח היא תשתמש והאם גם הפעם יבחרו הגרמנים בשם מקורי, כמו - "מכונית סדרתית מספר 8".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מכונית התצוגה מספר 8
  EDAG מתכוננת לייצור סדרתי
  תורמת האיברים, סמארט רודסטר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים