שתף קטע נבחר

זכיית עתק בלוטו: 340 מיליון דולר

כרטיס שנמכר באורגון בארה"ב זכה בהגרלת הלוטו בסכום השני בגודלו בהיסטוריה של הלוטו בארה"ב. המונים נהרו לרכוש כרטיסי הגרלה

זכיית עתק בלוטו: כרטיס שנמכר במדינת אורגון שבארה"ב זכה בהגרלת הלוטו Powerball, שבה הוגרל הסכום השני בגודלו בהיסטוריה של הלוטו בארה"ב - 340 מיליון דולר. 47 כרטיסים נוספים הצליחו לנחש את חמשת המספרים הנכונים בלבד, וזכו ב-200 אלף דולר.

 

קדחת הלוטו אחזה לא רק בתושבי המדינות שבהן התקיימה ההגרלה, אלא גם בתושבי המדינות השכנות. המונים נהרו לדוכנים עם התחלת מכירת כרטיסי ההגרלה, ביום שלישי האחרון. במדינת איווה דיווחו על מכירה של 1,600 כרטיסים לדקה. ה"ניו יורק דיילי" דיווח כי מהמרים רבים מניו-יורק נסעו ביום רביעי לקונטיקט השכנה, בה מתקיימת ההגרלה, ורבים מהם רכשו כרטיסי הגרלה ב-2,000 דולר ויותר. 

 

הפרס הגדול הלך ותפח מאז אמצע אוגוסט, לאחר 20 פעמים רצופות בהן אף אחד לא הצליח לנחש נכונה את כל המספרים. הפרס הגדול ביותר שנרשם בהיסטוריה של הגרלות הלוטו בארה"ב נרשם ב-2000 והסתכם ב-363 מיליון דולר. זכו בו שני אנשים, אחד מאילינוי ואחד ממישיגן.

 

הגרלות ה-Powerball מתקיימות ב-27 מדינות, מחוז קולומביה ואיי הבתולה האמריקנים. הסיכוי לנחש נכונה את כל ששת המספרים הוא 146 מיליון ל-1. המספרים הזוכים היו 7, 21, 43, 44, 49, והמספר הנוסף היה 29.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
זוכה קודם בהגרלה
צילום: רויטרס
מומלצים