שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  השילוש המוזר

  לזה לא יכלו יוצרי "מכל הבנות בעולם" לצפות: במקום להתקוטט בינן לבין עצמן, מרי ענבר ונטע רילוב, הפיינליסטיות של ארי גולדמן, מעדיפות להוציא אותו מהחדר, ואת חברתה אחת של השנייה

  אני לא יודעת מה קרה לי. לפגישתי עם ארי גולדמן הגעתי נטולת ציפיות, בלשון המעטה. הרי קונצנזוס כה רחב בדבר היעדר אישיות לאישיות טלוויזיונית לא היה כאן מאז מיכל זוארץ. על פי הראיות שהצטברו בפרקי "מכל הבנות בעולם" ציפיתי ללסת, לא יותר ולא פחות. רק אחרי שהקשבתי לקלטת שיחתנו, הבנתי כי הרושם הראשוני שלי לא היה מאוד מוטעה. אבל משהו מוזר קרה בין לבין.

   

  במהלך פגישתנו ארי ממש מצא חן בעיניי. אני, שעוד במונית חשבתי על מילים נרדפות ל"חנון" ו"מיובש", מצאתי את עצמי מחייכת מולו בשביעות רצון, בולעת כל מילה בשקיקה, יש מצב שאפילו שיחקתי בשיער. אמא, מה קרה לי? איפה היה הראש שלי באותן 90 דקות? זה כנראה מה שקורה לגברים כשהם רואים מחשוף, רק שכאן התעתוע נגרם לא רק בגלל חזותו המוצלחת (אחרי הדיאטה ועם הכמות הנכונה של ג'ל בשיער, הבחור שווה), אלא בגלל הריח הנקי והתמים שנידף ממר גולדמן.

   

  מדובר ככל הנראה באחרון הג'נטלמנים. ארי פותח דלתות, אומר "לבריאות" לפני שאת מספיקה להתעטש, והוא באמת רוצה שיהיה לך נוח לידו. זה אולי לא מספיק טוב כדי להסביר מדוע דווקא הוא, מכל הבנים בעולם, אבל זה בהחלט מרענן.

   

  פגשתי אותו במלון התל אביבי בו הוא מתגורר בשלושת החודשים האחרונים, כדי לנסות לנתח את בחירתו בשתי הפיינליסטיות שנותרו במירוץ על ליבו - מרי ונטע, העומדות להצטרף אלינו בקרוב. ארי מופתע לשמוע שגם הבנות באות. "אני תמיד שמח לראות את המלאכיות שלי!", הוא אומר בחגיגיות, ומיד עונה לשאלתי אם זה לא קצת מרגיז כשאין לך מושג מה עומד לקרות איתך בכל רגע. "כן, לפעמים זה ממש מבדר אותם בהפקה לא לספר לי מה מצפה לי. זה לא כזה נהדר תמיד", הוא אומר וצוחק. אבל ארי מאוד, מאוד נהנה מכל זה. העובדה שלוקחים אותו, מראים לו, עושים בשבילו ומביאים לו, מתלבשת עליו בול וממקמת על פניו מין חיוך מדושן, כמו של תינוק לפני הגרעפס. זחוח, מרוצה מעצמו וכלל לא נבוך מתשומת הלב, ארי מזכיר שילוב יהודי בין הנשיא בוש לדמותו של ג'ים קארי ב"המופע של טרומן", רק שבמקרה שלו לא מפריע לו שכל המצלמות פועלות. סקרנות אמיתית לגבי המתרחש סביבו, או איזו אמירה שאיננה קשורה לתוכנית, קשה להוציא ממנו. כך, לדוגמה, כשאני שואלת אותו על טיב נשות ארצנו הוא עונה, אך מדבר בעצם על עצמו. "נשים ישראליות הן נחמדות ונגישות, ומאוד פתוחות. אבל אני מכיר את הבנות שלי, וזה לא משקף כלום. אני הרי הכוכב בתוכנית. גם אם אני רואה אשה שלא מהתוכנית, היא בטח מכירה אותי מהטלוויזיה ובגלל זה היא נחמדה אליי, אז אני לא יכול לענות על זה".

   

  במה אתה שונה מהגבר הישראלי הממוצע?

   

  "יכול להיות שאני יותר ג'נטלמן, אבל זה עניין של תרבות, ואני בטוח שהגברים הישראלים עוד ישתפרו. זאת מדינה צעירה, רק בת 57, עשיתם דרך ארוכה ואתם עוד תתפסו את העניין. בכל מקרה, אם הבנות אוהבות התנהגות כזו, הבחורים יתנהגו ככה. הכל תלוי בבנות, זה חוק אוניברסלי".

   

  אתה טוען שקל יותר להיות אשה מגבר?

   

  "כן. השליטה היא בידיים שלכן. תראי למשל בבר, יש האפי אוור לבנות, לא לבנים. יודעים שאם הבנות יבואו, הבנים יבואו אחריהן".

   

  החיים זה לא האפי האוור, אתה יודע.

   

  "כן, אבל לאשה יפה גם קל יותר למצוא דייט ביום שישי בערב. האשליה שגברים שולטים בעולם היא פארסה לדעתי. גם ביהדות האשה לא מקופחת. זה אולי נראה ככה בגלל שיש הפרדה בבית כנסת ודברים כאלה, אבל למעשה שמים את האשה על כס מלכות. כשהייתי בישיבה למדתי דברים כאלה. בפרקי אבות ובגמרא כתוב שאלוהים סופר את הדמעות של האשה. ואת יודעת שהגבר מחויב לעשות אהבה עם אשתו אם היא רוצה? הוא חייב לספק אותה. נשים הן מיוחדות וחשובות, הן מוטיבציה גדולה בשבילנו".

   

  מוטיבציה היא מילה חשובה בשיחה הזו. את המנוע הפנימי שמפעיל את גולדמן, 34, יליד ניו יורק בעל חברה לסחר ביצירות אמנות קומיקס, טרם הצלחתי להבין. ארי יעיד שמדובר באהבה, אבל רק מעטים מאיתנו מאמינים באמת שאפשר למצוא אחת כזאת בז'אנר הריאליטי-דייטינג המפוקפק. מה שזה לא יהיה, ארי לוקח את כל העניין הזה דד-סיריוס.

   

  "אני מרגיש מדהים. הבנות נפלאות, אני נורא מרוצה מהשתיים שנשארו. ובכלל, זו חוויה פשוט מהממת. ביקרתי כמה חברים בניו יורק, וכשהם שמעו על כל מה שקורה לי כאן, כמה אנשים אני מכיר ואיך נהייתי מפורסם, הם אמרו שאני חייב לעשות עלייה ולגור בישראל".

   

  כן, אבל כל זה אמיתי?

   

  "זה מרגיש אמיתי. הרגשות שלי אמיתיים ולכן זה אמיתי. יהיה גם חלק קשה, כמובן, כי אני אצטרך לפגוע במישהי ולהיפרד ממנה. אבל זו בחירה שאני לא עושה לבד, גם זו שאני אבחר בה בעצם בחרה בי".

   

  אהבה היא בכלל בחירה?

   

  "אהבה היא גם בחירה וגם גורל. השילוב של השניים הביא אותי לתוכנית הזו. המון דברים היו צריכים לקרות, כדי שהטלפון שלי יתגלגל להפקה ויציעו לי לעשות את התוכנית, דברים שאולי קשורים לגורל. זה מזכיר לי סיפור על יהודי שטבע בים, והגיע בול עץ והיהודי אמר: 'אלוהים ישלח לי משהו יותר טוב'. ואז הגיע הליקופטר והיהודי אמר: 'אלוהים ישלח ספינה', וכך הוא המשיך לחכות עד שטבע. כשהגיע לגן עדן הוא אמר לאלוהים: 'למה נתת לי לטבוע?', ואלוהים אמר: 'אני שלחתי לך עזרה, זה אתה שבחרת לא לקחת אותה'. העניין הוא שהחיים זה בחירות".

   

  אבל המחשבה שאפשר להתאהב צורה כל כך מהונדסת היא לא קצת משונה?

   

  "למה את אומרת?".

   

  כי אהבה אמיתית לא מתרחשת לעיתים כל כך קרובות. אתה, למשל, כמה פעמים היית מאוהב?

   

  "הייתי מאוהב ממש פעמיים. היו לי שלוש חברות, אבל אחת מהן היתה בגיל מאוד צעיר ואני לא יודע אם זו היתה אהבה אמיתית".

   

  נו, ועכשיו תגיע השלישית, ג'אסט לייק דאט?

   

  "למה לא? מתוך 17 בנות שבחרו בשבילי זה לא כזה קיצוני. אם את נכנסת עכשיו לבר ויש 17 בחורים, בטוח תמצאי מתוכם שניים שתסתדרי איתם יותר מעם השאר, מישהו שתוכלי לצאת איתו לקפה או לדרינק".

   

  זה נשמע נורא לא רומנטי.

   

  "לדעתי זה מאוד טבעי. אני יכול להגיד לך ששתי הבנות שהייתי מעוניין בהן כל הזמן היו מרי ונטע, מהרגע שראיתי אותן בירושלים. למרי נתתי את הצמיד עוד באותו יום, ועם נטע חיכיתי כי לא רציתי להיראות שקוף מדי, אבל נדלקתי עליה כבר בהתחלה".

   

  יכול להיות שפשוט נמאס לך מהדייטים הרגילים בניו יורק?

   

  "אני לא יודע אם זה העניין. ראיתי בתוכנית הזדמנות לפגוש בחורות יהודיות יפות ונחמדות. גם בבית משדכים לי הרבה, ואני מקפיד ללכת לאירועים משפחתיים כמו בר מצוות כדי להכיר, ולבית הכנסת בכל שבת, אבל כאן זה משהו אחר. אם לא יצא לי משהו מהתוכנית, יכול להיות שהחשיפה תעזור לי. כבר קיבלתי כמה אימיילים מאנשים שרוצים לשדך לי את הבנות שלהם".

   

  רגע, קח אחורה, בית כנסת זה פיק-אפ אצלכם?

   

  "זו עוד דרך להכיר, ואלה בנות שאתה כבר יודע שהן טובות וממשפחה טובה. דווקא באינטרנט לא הייתי, ג'יי-דייט וכל זה. ניסיתי הרבה דברים ויש לי חיים נהדרים לחזור אליהם ואפשרויות רבות, אבל העובדה היא שבגיל 34 אני עדיין רווק".

   

  וזו בעיה גדולה?

   

  "אני לא רוצה לחשוב שלא אתחתן. זו לא אופציה מבחינתי. השאלה היא פשוט מתי זה יקרה. אני מאמין בזוגיות לטווח ארוך, כמו של ההורים שלי, הם כבר 40 שנה ביחד".

   

  אחוזי הגירושין הגדלים לא מפחידים אותך?

   

  "תראי, שיט האפנס בחיים. כל מה שאתה יכול לעשות זה את ההחלטות הכי טובות עבורך. גם בתוכנית שלי אני לא יודע אם עשיתי את ההחלטות הנכונות, ואולי יש כמה בנות שהייתי צריך להכיר יותר טוב לפני שהדחתי אותן, אבל אני תמיד אומר שהכי גרוע זה לא להחליט בכלל. אני אומר את זה גם לעובדים שלי במשרד: אני סומך עליכם שתעשו החלטות, ואם תשגו זה לא סוף העולם, כי הכי גרוע זה לא להחליט".

   

  אין זה סוד כי "מכל הבנות בעולם" יצרה פחות באזז מהמצופה ואופיינה באנמיות קלה. ההפקה שידרה כי היא לא מעוניינת בקטטות סטייל "הדוגמניות", ומעט הציפורניים שנשלפו היו משויפות היטב בפרנץ' מניקור פסיבי-אגרסיבי, כמו חשיפתה האלגנטית של ליהי המושתלת, או ההחלטה של ארבע הבנות להחזיר לתוכנית דווקא את אורית חסרת הסיכוי, כדי שלא תציב בפניהן איום אמיתי.

   

  אבל גם אם לא קיבלנו המון לכלוך להתפלש בו, זו עדיין היתה הפקה יקרה, מתוקתקת, שעובדת לפי הכללים הנכונים. והכלל החשוב ביותר הוא סטריאוטיפיזציה יעילה של המתמודדות. מרי ענבר (21), סטודנטית למדעי המדינה מטורונטו, חדרה במהירות לרובריקת "הנסיכה היהודיה הקנדית", ואילו נטע רילוב (24), סטודנטית למשפטים שגדלה בחווה בכרמל, זכתה למיתוג של נערת הכפר החמודה אך המחוספסת, לא נטולת מרפקים. לשתיהן, בכל מקרה, דבר אחד במשותף: בין כל הצחקוקים והפלירטוטים אף אחת מהן, בשום רגע, לא עשתה רושם שהיא עומדת להתעלף מארי.

   

  יחסו של ארי לשאר המתמודדות גילה לא מעט עליו. את מריה, הרק-חצי-יהודייה, הוא השאיר עד הסוף, כסוג של מרידה במה שאסור. צ'לסי התמימה והיפהפייה זכתה לחיבוק אבהי, אבל לא אתגרה אותו מספיק. אורית החד-הורית שיחקה על קונפליקט המדונה-זונה הידוע. היא נתנה מעצמה יותר מדי, מהר מדי, נועז מדי. ארי שלנו זקוק לאשה עם פאסון בלונדיני, שתיראה נפלא על זרועו אבל גם לא תיפול בלעדיו, ושתמיד תגרום לו להמשיך לנחש. "יש כזה דבר אהבה ממבט ראשון", מסביר ארי, "אבל יש גם משהו אחר, שזו מערכת שמתפתחת לאורך זמן. גם למרי וגם לנטע נמשכתי בהתחלה, אבל ככל שעובר הזמן אני מחבב אותן יותר ויותר. את מריה לקח לי זמן לגלות, היתה לה איזו אווירה מסתורית סביבה".

   

  לדעתי רצית אותה כי היא היתה הפרי האסור.

   

  "יכול להיות. זה שהיא שונה ממני זה מעניין, אבל היא גם בחורה מדהימה ויפהפייה. גם נטע ואני מאוד שונים. נטע באה מרקע אחר לגמרי, היא גדלה בצפון, שמונה דורות בארץ, בבית הראשון שלהם היה בכלל גנרטור כי לא היה חשמל. אבל היא מצאה חן בעיניי מיד. זה לא דברים שצריכים לשנות".

   

  והגיל של מרי צריך לשנות לך?

   

  "בכלל לא. מרי מאוד בוגרת, ואם היו אומרים לי שהיא בת 24 הייתי מאמין. אז מה זה משנה. זה לא שהיא ילדה. שואלים אותי על מה יש לי לדבר איתה, וזו בעיניי שאלה מגוחכת. מה, אין לה על מה לדבר? מה, היא לא קוראת ספרים, רואה סרטים? אין לה משפחה וחברים? היא בחורה נהדרת, מישהי שכיף להביא הביתה להורים. היא תמיד יודעת מה להגיד, ולא צריך לשפוט אותה לפי הגיל שלה".

   

  יצאת פעם עם אשה מבוגרת ממך?

   

  "לא. אני לא אוהב לצאת עם נשים מעל גיל 30".

   

  אתה יודע, גם מרי תהיה פעם מעל גיל 30.

   

  "כן, אבל בינתיים יש לי את הלוקסוס לבחור מישהי צעירה. נשים שמגיעות לגיל מסוים רוצות כבר ילדים, ואז אתה יכול להילחץ לתוך מערכת יחסים, וזה קשה יותר. אני לא רוצה שידחקו בי".

   

  בטיפופים קלים נכנסות המלאכיות של ארי לחדר. לאחר מספר שווה של נשיקות על הלחי לכל אחת מהן, השלושה פוצחים בשיחה ערה מלאה ב - נו, איך לא - צחקוקים מתוקים ונבוכים. חמוד, מקסים, ג'וי והפינס, אבל לא חומרים מהם אפשר לקיים ראיון. בכל זאת, זוהי תחרות ומיקומו של הפרס הגדול בין שתי המתמודדות לא עומד להוציא מהם משהו שקרוב לאותנטי.

   

  ארי מספר לבנות על הפעם הראשונה שביקשו ממנו חתימה, לפני מספר ימים. "לא הבנתי למה מבקשים ממני לחתום, מה, אני חותם על צ'ק?" (צחוק היסטרי של הבנות).

   

  נטע: "אני דווקא לא מרגישה שמכירים אותי".

   

  מרי: "אני דווקא כן".

   

  ארי: "שימו לב איך היא זורקת את זה לאוויר, ג'אסט לייק דאט, כאילו זה כלום".

   

  מרי: "זה ממש משוגע ומוזר. באים ומחבקים אותי, אומרים לי שאני יפה ושרוצים שאני אזכה. אבל יש גם נהגי מוניות שצועקים עליי לעוף מהתוכנית".

   

  בנות, ספרו לי משהו שלא ידעתי על החבר שלכן.

   

  בחדר משתררת שתיקה ארוכה, שאחריה נטע מתחילה לדבר, אך מתבלבלת באנגלית ומחליפה שפה, למורת רוחו של הפרס. "אני משנה את הכללים", אומר ארי, בשיא הרצינות, "אתן חייבות לדבר באנגלית".

   

  אשת הפקה שיושבת לידנו קוראת את מחשבותיי ומתנדבת לקחת אותו מכאן. היא מגלה לארי כי הוא חייב להסתפר, ולאחר פרידה עם מספר מדוד של נשיקות, הוא עוזב.

   

  מרי: "הוא אף פעם לא ינשק אחת מאיתנו ולא את השנייה, הוא מאוד רגיש לדברים האלה".

   

  נטע: "הוא מאוד צנוע, ויודע להקשיב גם כשאין מצלמות".

   

  מרי: "כן, אני מסכימה. זה ממש הפתיע אותי, שגם כשהמצלמות לא פועלות הוא אותו הדבר".

   

  איך אתן עומדות בתחרות ביניכן?

   

  "אנחנו פשוט מבינות שאין טעם למתח בינינו. הרי לכל אחת יש קשר משלה איתו, וכשמישהי תנצח זה בגלל הכימיה, לא בגלל שום דבר אחר".

   

  נטע: "מי שלא חווה את זה לא יכול להבין, אבל אנחנו באמת נטולות אגו כאן. הכל מרגיש נורא טבעי ונוח, אנחנו לא מקנאות. צריך לשחק את המשחק, להבין שזו תוכנית ריאליטי ושבחיים האמיתיים זה לא היה קורה".

   

  מה חשבתן על ארי כשראיתן אותו לראשונה?

   

  "למען האמת, בהתחלה הוא פחות עניין אותי. הייתי שם אבל לא הייתי שם. קצת התביישתי שאני בכלל עומדת בשורה עם הבנות האחרות כמו איזו פרימיטיבית, אבל זה עבר לי וגיליתי כמה נחמד לי איתו. היום אני שלמה עם זה שאני כאן".

   

  מרי: "גם לי לקח זמן לגלות כמה נוח וכיף לי איתו".

   

  אתן חושבות על העתיד בכלל? מדובר בדירה, ארי כבר הזכיר נישואין.

   

  "זה מאוד מלחיץ אותי. במיוחד שאני כל כך צעירה, והמילה נישואין היא לא קלה בשבילי. זה מוזר לחשוב מה נעשה, איפה נגור, לתכנן את העתיד, כשאני יכולה להיות זאת שעפה מכאן. אבל אני זורמת עם זה".

   

  נטע: "אנחנו אפילו לא יודעות איך נסתדר איתו ביומיום. אני מחפשת קשר רציני, אבל לא יודעת אם הקשר הבא יהיה לכל החיים. אני לא בגיל שחתונה נראית לי משהו ממשי. השעון הביולוגי שלי עוד לא מתקתק, למרות שמזהירים אותי שזה עומד לקרות בעוד כמה שנים".

   

  מרי: "מי שלא רוצה קשר בטח לא תלך לריאליטי כדי למצוא אהבה, זה ברור. אני גם בכל זאת מאמינה במערכת לכל החיים, כמו של ההורים שלי. הם עדיין חברים טובים אחרי כל כך הרבה שנים ביחד, ואני מאמינה שאפשר להגיע לזה".

   

  נטע: "גם ההורים שלי נתנו לי מודל לזוגיות מוצלחת. זה מעניין, גם אני וגם את וגם ארי חווינו את זה מהבית".

   

  נטע, את וארי מאוד שונים, לא?

   

  "אני מאוד ישראלית. ההוויה הישראלית שבי זה משהו שהוא לא לגמרי מתחבר אליו, אבל אולי דווקא זה מה שמעניין אותו. ואולי זה פשוט לא משנה, כי כשיש משיכה היא מתעלה מעל ההבדלים האלה. אבל בואי נגיד שלא נראה לי שהיו משדכים בינינו. הבחורים שיצאתי איתם היו שונים לגמרי. הם היו בחורים שעשו צבא, שאפשר לצאת איתם לטיולים, ששמענו את אותה מוזיקה. בהתחלה, כשאמא שלי ראתה את ארי, היא התנגדה ואמרה שהוא לא מתאים לי, אבל גם אצלה קרה משהו. עכשיו היא אומרת שהוא חמוד ורגיש, והיא מתלהבת מגומות החן שלו".

   

  מרי: "גם אני יצאתי עם יותר בחורים ישראלים מאמריקאים. מה שחשוב זה הבן אדם, לא משנה מאיפה הוא מגיע. אבל יש דברים שכאן קשה לי להתמודד איתם. לבחורים ישראלים יש יותר עניין של אגו, קשה לבנות איתם שוויון. מצד שני, זה הופך אותם ליותר גבריים ואסרטיביים".

   

  ועם בחור עדין כמו ארי יהיה קשה לריב?

   

  "הוא מאוד רגוע".

   

  נטע: "אני בטוחה שאפשר לריב איתו".

   

  מרי: "עם כל אחד אפשר לריב. צריך גם לזכור שהוא נותן לנו עכשיו תשובות של פוליטיקאי על כל דבר, ולא יגלה מה הוא באמת מרגיש".

   

  נטע: "למרות הכל, הוא בחור מאוד עצמאי ולכן הוא בחר בנו, שתי בחורות חזקות ועצמאיות, שאוהבות גם את הלבד שלנו".

   

  וגם קצת הארד טו גט, לא?

   

  מרי: "אולי קצת. אם ארי היה רוצה מישהי שרק תפנק אותו, אני לא יודעת אם הוא היה משאיר אותי. הרי הוא כל הזמן התלונן שלא הבאתי לו מתנה מספיק יפה, ובכל זאת, יש בינינו כימיה".

   

  נטע: "זה לא סוד שגברים נמשכים למה שקשה להם יותר להשיג. יש כמה בנות שהתאמצו יותר מדי, וזה פגע בהן. איתנו זה היה טבעי, שתינו הבהרנו לו שהוא צריך גם לגרום לנו להתלהב ממנו, לא רק לבחור בנו".

   

  עד להכרעה הצפויה, הסטטוס של מרי ונטע נותר כ"תפוסה", וגם שלושה חודשים לאחריה, הן מספרות, אסור להן להתהדר בבני זוג פומביים, על פי הסכם שחתמו עם ההפקה. בג'ונגל של עולם הסינגלים, נראה כי שתיהן מודות על החופשה.

   

  מרי: "רק אתמול דיברתי עם חברה שלי, שהתלוננה שהיא מתה להכיר כבר מישהו, ואמרתי לעצמי איזה כיף, אני בעצם תפוסה. יש בזה משהו מרגיע, אני יכולה לצאת בלי הלחץ הזה של להכיר מישהו".

   

  נטע: "כן, אבל אז את מגיעה הביתה למיטה ריקה".

   

  מרי: "זה באמת מצב קצת מוזר, שתינו יוצאות עם אותו בחור...".

   

  מה הייתן לוקחות אחת מהשנייה?

   

  נטע: "את הצחוק של מרי".

   

  מרי: "אני הייתי לוקחת את השלווה של נטע, יש בה משהו מאוד מיוחד".

   

  נטע: "קשה לי להסביר את זה, אבל אנחנו באמת מפרגנות אחת לשנייה נורא. כשהוא נישק עכשיו את מרי בלחי, זה לא כאב לי, לא הרגשתי עליו רכושנות".

   

  מרי: "גם לי לא. אולי אם היינו חברים הרבה זמן, אבל כרגע אני מבינה שהוא עם שתינו".

   

  נטע: "יא מרי, תקשיבי לנו, אנחנו מתחילות להישמע כמו שתי נשים בהרמון מוסלמי".

  ___________________________________

  "מכל הבנות בעולם", יום ראשון, HOT3, 20:50.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אילון פז
  גולדמן עם רילוב. "הוא מאוד צנוע"
  צילום: אילון פז
  צילום: אילון פז
  גולדמן עם ענבר. "הוא מאוד רגיש"
  צילום: אילון פז
  לאתר ההטבות
  מומלצים