שתף קטע נבחר

התפשט, קילל והתפרע בטיסת אל-על לבולגריה

דקות ארוכות של חרדה עברו אמש על נוסעי טיסת הלילה של אל על לבולגריה. נוסע שכנראה זעם על גירושו מישראל החל להתפרע במהלך הטיסה, לקלל נוסעים ודיילים ולפשוט את בגדיו. דייל בעל תושייה הצליח להשתלט עליו, והצוות נעל אותו בתא השירותים למשך הטיסה. לכל הנוסעים שלום

בדיעבד זה יישמע אולי מצחיק, אבל זו היתה חוויה מפחידה. דקות ארוכות של חרדה עברו אמש (יום ד') על נוסעי טיסת "אל על" לבולגריה כאשר אחד הנוסעים, אזרח בולגרי, החל להתפשט בטיסה, להתפרע ולקלל. האיש אף ניסה לפגוע בחלק מהנוסעים, עד שבסופו של דבר הצליחו כמה דיילים להשתלט עליו וכלאו אותו בחדר השירותים. עם נחיתת המטוס בבולגריה המתינו שוטרים בנמל התעופה ועצרו את המתפרע על כבש המטוס. "זו היתה חוויה מפחידה", סיפר אחד הנוסעים ל-ynet.

 

טיסת D1574 של "אל על" לבולגריה היתה אמורה להיות טיסת לילה שגרתית. מדובר בטיסה משותפת לחברת אל-על ולחברת התעופה הבולגרית. המטוס המריא מנתב"ג סמוך לשעה 20:00, והטיסה התנהלה על מי מנוחות.

 

כשעתיים לאחר ההמראה שמעו לפתע הנוסעים צעקות של אזרח בולגרי שישב במרכז המטוס. שניות ספורות אחר כך הבחינו בנוסע, בחור צעיר בשנות ה-20 לחייו, מתפרע במטוס. הצעיר קילל את אנשי הצוות וחלק מהנוסעים שלידו, והחל במקביל לפשוט את בגדיו.

 

לאחר שכל הניסיונות להידבר עם הנוסע המשתולל לא עלו יפה, קפץ עליו אחד הדיילים והצליח להשתלט עליו בכוח. האדם עצמו המשיך לצרוח ולקלל כל העת.

 

באמצעות דיילים נוספים הצליחו אנשי הצוות לגרור את האיש לכיוון תא השירותים, שם כלאו אותו. האיש לא נרגע והמשיך להתפרע גם בתא. אנשי הצוות מצדם, עמדו על המשמר ודאגו שלא יפרוץ החוצה. "זה היה קטע לא נעים. די מפחיד", משחזר קובי, אחד מנוסעי הטיסה. "לא הבנו למה האיש מתפרע כך, אבל למזלנו אחד הדיילים הצליח להשתלט עליו".

 

קובי מספר כי נראה שהאיש כעס על שגורש מישראל. "היו אנשים שממש נכנסו ללחץ מכל האירוע הזה ומזל שהוא הסתיים כפי שהסתיים". טייסי "אל על" מיהרו לדווח על האירוע לנמל התעופה בבולגריה, ומייד עם נחיתת המטוס עלו שוטרים והוציאו את האיש מתא השירותים. הם אזקו אותו ולקחו אותו למעצר.

 

מחברת אל על נמסר בתגובה: "לצערנו הרב, הנוסע התנהל שלא על פי הכללים. אנו רואים זאת בחומרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המתפרע נכלא בשירותים (אילוסטרציה)
צילום: מיכאל קרמר
מומלצים