שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בליך, טבגר ושרוני בפסטיבל תיאטרון קצר
  הפסטיבל המתקיים זו השנה השמינית ברציפות ייפתח ב-7 בדצמבר בצוותא

  פסטיבל תיאטרון קצר, המתקיים זו השנה השמינית בצוותא, ייפתח ב-7 בדצמבר ויימשך ארבעה ימים. הפסטיבל יפתח השנה את חגיגות היובל לצוותא בהפקה מיוחדת שתציג שבעה מחזות קצרים שנכתבו בהשראת תפאורה סוריאליסטית שיצרה מיקי בן כנען.

   

  המחזאים שהשתתפו בפרויקט הם אפי כהן, יורם זקס, יוני להב, חנוך רעים, רותם קינן, בן אבנר-הכט ויהושע סובול. את ההצגות ביים שלום שמואלוב, יוזם ומייסד הפסטיבל ורשימת השחקנים המשתתפים בו כוללת את ריקי בליך, פיני טבגר, קובי מרציאנו, דוד שדי ויעל שרוני. את הערב שיוצג באולם צוותא 1 תלווה מוזיקה מקורית שכתב במיוחד ירמי קפלן.

   

  מתוך 150 המחזות שהוגשו השנה לפסטיבל, נבחרו ויוצגו שישה ובהם כאלה המגיבים למציאות הפוליטית והחברתית ולתרבות האינסטנט והרייטינג ואחרים המציעים מחזאות אישית, אבסורדית ופיוטית.

   

  ברשימת ההצגות: דרמת המתח הקומית "היום נחיה" מאת ענבל לורי בבימויו של יגיל אלירז על תקוות ופחדים של היחיד מול החברה האלימה בה הוא חי; הדרמה "טיפה בים" מאת ובבימויה של אורלי רבניאן על הפוטנציאל של הרגע ומפגשים מקריים; הקומדיה "המסע המופלא במכונת הזמן" מאת ובבימויו של ימי ויסלר על החיים והתיאטרון כפשרה מדכדכת; הדרמה "ארבעה בנובמבר" מאת עידן זילברשטיין בבימויו של אבישי מילשטיין על מאבקים בין אידיאולוגיה לאהבה; דרמת המסע "רק חול וחול" מאת פאבל רימבורג בבימויו של אבי מלכה המביא תמונות קצרות מעיר קטנה שאנשיה רוצים יותר והקומדיה "לגעת בכוכבים" מאת עודד סמו על פי רעיון של אלינור אגם שביימה ומביאה את עולמה של אישה בגובה 1.22 מ' שעיסוקה העיקרי להצטלם עם שחקנים.

   

  כמדי שנה כך גם הפעם משתתפים בהפקות הפסטיבל השונות עשרות שחקנים בהם כאלה שבראשית דרכם ואחרים מוותיקי התיאטרון. הרשימה השנה כוללת בין היתר את: סנדרה שדה, גדעון שמר, ניר לוי, עמוס שוב, יגאל זקס, אורן יאדגר, עודד לאופולד, אלון פרידמן, ריקי בליך, יעל שרוני, נדיה קוצ'ר ופאבל רימבורג.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך "לגעת בכוכבים". הצגה קצרה על אישה בגובה 1.22 מטר
  לאתר ההטבות
  מומלצים