שתף קטע נבחר

פרץ סחף וגרף 25 אלף מתפקדים לעבודה

מפלגת העבודה הצליחה להגדיל את מספר חבריה ב-20 אחוזים בתוך ימים ספורים, וגייסה לשורותיה שורה של אומנים ואנשי רוח. בסביבתו של פרץ צוהלים: בחירתו הראתה לאזרחי ישראל שיש אלטרנטיבה לשלטון

אולי זוהי בחירתו של עמיר פרץ ליושב ראש מפלגת העבודה, ואולי לא, אבל משהו או מישהו גרמו ל-25 אלף בני אדם, בהם אומנים ואנשי רוח מפורסמים, להחליט להתפקד למפלגת העבודה.

 

אמש (יום ה') עם סגירת המפקד בעבודה שנפתח לפני ימים אחדים, הסתבר כי קרוב ל-25 אלף אנשים חדשים התפקדו למפלגה. מרביתם של המתפקדים הם מתפקדים חדשים, אך חלקם הם גם מתפקדים שטופס ההרשמה שלהם נפסל בעקבות חשש לזיופים במפקד הקודם שערכה המפלגה.

 

גורמים במפלגת העבודה אמרו אין כל ספק שבחירתו של עמיר פרץ היא זו שדחפה את המתפקדים להצטרף לשורות המפלגה. גם בסביבתו של היו"ר החדש אין בלבול, ומקורבים לפרץ כבר הביעו את שביעות רצונם מתוצאות המפקד, ונימקו את ההצלחה בכך שבחירתו של פרץ "היא זו שנתנה לרבים בישראל את התחושה כי מפלגת העבודה היא אלטרנטיבה לשלטון".

 

וליושב הראש ולמפלגתו יש בהחלט סיבה לחייך. אם יימצא כי אכן כל טפסי ההתפקדות כשרים, הרי שמספר המתפקדים הכולל למפלגת העבודה עלה בשיעור של כ-20 אחוזים בתוך פחות משבוע.

 

עוד סיבה לחייך היא לא רק מספר המתפקדים, אלא גם זהותם. במהלך יום האתמול התפקדו לעבודה אומנים רבים וביניהם השחקן משה אבגי, והזמרים קובי אוז ויהלי סובול. כמו כן התפקדו למפלגה השחקנים שרה פון שוורצה ורוברטו פולק, המוזיקאים זכריה פלבין וערן אלבר, המחזאית מרים קיני, הסופר חיים נגיד, המשוררת ורדה גינוסר, הבמאי יגאל עזרתי והציירת מיקי בן כנען.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
פרץ. אולי זה בגללו?
צילום: ירון ברנר
מומלצים