שתף קטע נבחר

זכה בלוטו, איבד את הכרטיס ותודה למוצא הישר

למייק סרגנט מטקסס יש מזל. הרבה מזל. לא רק שהוא זכה ב-25 אלף דולר כאשר גירד כרטיס מזל בחנות מקומית, אלא שלאחר שאיבד את הכרטיס הזוכה וחיפש אותו ללא הצלחה במשך ימים הוא זכה לעזרה בלתי צפויה. סרגנט גירד כרטיס של "גלגל המזל" בחנות כלבו סמוכה לביתו שבעיר אלבראדו. כשראה שזכה ב-25 אלף דולר הוא התקשר לאשתו ובישר לה כי השנה יעניק לה את מתנת חג המולד הטובה ביותר. אלא שבדרך מהחנות לביתו הוא איבד את הכרטיס. "חשבתי שאלוהים פשוט לקח לי אותו מהיד", הוא מספר.

 

סרגנט החל במסע חיפושים בסיוע חבריו: הם סרקו את השדות לאורך הכביש המהיר המוביל לביתו וחיפשו בפחי הזבל שליד הכלבו, סרגנט גם עלה לשידור ברדיו והציע פרס למוצא הישר ואף התקשר למכבי האש וביקש שיאירו את האזור בלילה על מנת שיוכל להמשיך בחיפושים (הם סירבו).

 

לבסוף, חמישה ימים לאחר שאיבד את הכרטיס צלצל אליו ג'ררדו רואיז, העובד כקורא מוני מים באזור החנות וסיפר לו כי הכרטיס הזוכה בידיו. רואיז מצא את הכרטיס סמוך לבית בו עבד, מרחק חמישה בתים מהחנות בה נקנה. הוא כלל לא תיכנן להשיבו לבעליו - הוא שב לביתו ובישר לאשתו כי "ישו העניק להם מתנה". אלא שאישתו הזהירה אותו כי אם לא ישיב את הכרטיס "אלוהים יעניש אותו". רואיז עשה כדבריה וצלצל לסרגנט שנתן לו פרס בסך 2,500 דולר ומיהר לתרום סכום דומה לכנסייה בה הוא חבר.

 

אלא שכאן לא נגמר הסיפור – חתימתו של סרגנט על הכרטיס נשחקה והוא לא יקבל את כספו עד שהחברה המנהלת את ההגרלה לא תקבע האם מדובר בכרטיס מקורי. "נראה לי שזו דרכו של אלוהים לומר לי שעליי לסמוך עליו ולא להיות תלוי בלוטו והגרלות", סיכם סרגנט את האירוע. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים