שתף קטע נבחר

פרודיה: הקונספירציה מאחורי השבץ של שרון

הבלוג של אורי קציר מציע תיאוריית קונספירציה חדשה אשר מספרת מה באמת עומד מאחורי האירוע המוחי הקל שלקה בו אריאל שרון

בקושי עברו יומיים מאז שראש ממשלת ישראל, אריאל שרון הובהל לבית החולים בשל שבץ מוחי שעבר אמש, וכבר נכתבה תאוריית קונספירציה מפולפלת, מגוחכת וקומית אשר מאשימה (מי אם לא) את שמעון פרס.

האתר אפלטון המשמש כבלוג עצמאי של אורי קציר, מציע כי היוזמה הזו הייתה של שמעון פרס בשיתוף פעולה של שומרי ראשו של מר שרון.

  

הקונספירציה

 

הקונספירטור מספר בבלוגו את הסיפור כפי שהוא רואה אותו לנכון ומתבסס על הממצאים מזירת האירוע כפי שנכתבו ב-ynet. "והנה העובדות שאיש לא יכחיש: הפגישה הסתיימה בשעה 19:30.

 

"פרס יצא, עבר דרך הלשכה וחדר ההמתנה ויצא למסדרון בדרכו אל מחוץ לבניין השמור היטב. שרון הביט אחר הדלת הנסגרת, קם ממקומו באנחה, העיף מבט בשעונו, התכופף, נטל לידיו את כוס התה עם הצמחים ולגם פעם נוספת. התה היה עדיין חם. ראש הממשלה גלגל את הנוזל על לשונו, חש את בלוטות הטעם שלו מתחדדות. אחר כך הניח את הכוס על השולחן ולחץ על כפתור האינטרקום. כשענתה לו המזכירה, ביקש ממנה להכניס לחדרו כמה מעוזריו. ''אנחנו נוסעים לתל אביב'', אמר בכבדות. תחושת בחילה עמוקה זחלה במעלה קיבתו. גל חום הציף את גופו. אגלי זיעה הופיעו על מצחו, מזדחלים באיטיות מהבלורית הלבנה בואכה גבותיו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים