שתף קטע נבחר

חשד: הבטיח לנערה ריפוי בכישוף - ואנס אותה 8 שנים

במשטרה חושדים שהמרפא ניצל את תמימותה של הצעירה שבאה אליו לקבל "טיפולים רפואיים באמצעות כישוף", וחשבה שיחסי המין הם חלק מהטיפול. לאחר 4 שנים של ניצול היא אף עברה לגור בביתו ולעבוד שם כעוזרת בית

"אני מפחדת שהוא יפעיל את כוחותיו העל טבעיים ויטיל עליי כישוף", כך אמרה צעירה בת ה-22 שהתלוננה שבמשך שמונה שנים, מאז היתה בת 14 היא נאנסה על-ידי מרפא בן 70 מנתניה, שהפך אותה לשפחת מין. היום (ו') תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של ההילר בבית המשפט.

 

לפני שמונה שנים הגיעה אמה של המתלוננת כדי לקבל טיפולים אלטרנטיביים אצל המרפא, שהציג את עצמו כבעל יכולות על טבעיות. האיש החל לטפל במחלות השונות של האם באמצעות כישופים. האישה שהייתה מרוצה מהטיפולים שלחה גם את בתה שהיתה אז בת 14 להילר כדי שיטפל גם בה. "מהתלונה עולה שהמתלוננת היתה מגיעה להילר בכל בעיה בריאותית. היא לא ידעה אפילו מה זה אקמול או כל סוג אחר של תרופה", אומרים במשטרה.

 

בעקבות תלונת הצעירה מתברר כי "הטיפולים" אותם עברה, כללו גם מעשים אסורים. הנערה סיפרה שבכל פעם שהגיעה לטיפול, החשוד נהג לקיים איתה יחסי מין. "לא ידעתי שזה אסור וחשבתי שזה חלק מהטיפול", סיפרה הצעירה בתלונתה.

 

כאשר הגיעה הצעירה לגיל 18 החליטה אמה שעל מנת שיהיו לה חיים טובים יותר, היא תעבור לגור עם החשוד ואשתו בביתם מכיוון שאין להם ילדים. הצעירה הועסקה בעבודות הבית השונות בתמורה למגורים ולסיוע כלכלי. בנוסף המשיך ההילר לטפל בצעירה, כאשר הטיפולים כללו גם יחסי מין.

 

לפני חודש וחצי, הצעירה עזבה את ביתו של ההילר והחלה לעבוד במקום עבודה אחר. במקום העבודה החדש סיפרה לעובדות על עברה ועל כך שעברה את ה"טיפולים" שכללו בין היתר יחסי מין. חברותיה לעבודה הבינו שהיא נפלה קורבן, ושיכנעו אותה להתלונן במשטרה.

 

במהלך החקירה המשטרתית, עלתה ההערכה שמדובר בצעירה מאוד תמימה שנפלה קורבן למעשה אונס לאורך תקופה ארוכה מבלי שזו ידעה שהמעשים שהמרפא מבצע בה אסורים והם אינם חלק מהטיפול. במהלך החקירה הכחיש המרפא את טענות הצעירה כי אנס אותה במהלך שמונה השנים האחרונות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים