שתף קטע נבחר

יו"ר ועדת הבחירות של שינוי התפטר

עו"ד אלי זהר הודיע כי הוא מתפטר מתפקידו, שבועיים בלבד לאחר שנבחר. לדבריו, "עבודת ועדת הבחירות שובשה, הופרעה וחובלה, לא נראה לי כי תהיה אפשרות אמיתית לקיים את הבחירות במועדן" - יום חמישי הבא

שבועיים לאחר שנבחר לתפקיד יו"ר ועדת הבחירות של מפלגת שינוי, הודיע הערב (א') עו"ד אלי זהר כי הוא מתפטר מהתפקיד. במכתב שהעביר ליו"ר נשיאות המפלגה כתב זהר: "אין לי כל עניין ליטול חלק בוויכוח המלומד, בשאלת סמכויות הארגונים השונים במפלגת שינוי".

 

להיבחרו של זהר קדמה ביקורת נוקבת מצד אנשי האופוזיציה במפלגה ואלה לא הניחו לו גם לאחר שנבחר. אחד מהם ,חבר ועדת הבחירות איתי פורמן, אף הגיש נגדו תלונה למשטרת בת ים שעניינה שיבוש הליכי בחירות - לאחר שבפרוטוקול ישיבת ועדת הבחירות לא צויין כי עורכי דין ומתמחים ממשרדו של זהר יועסקו בשכר ביום הבחירות. תמורת עבודה זו ושירותים שונים שמשרדו עתיד היה לספק, אמורה המפלגה היתה לשלם 100 אלף שקלים.

 

זהר עצמו חזר ואמר כי הוא עובד בהתנדבות. הערב העביר זהר מכתב ליו"ר נשיאות מועצת שינוי עו"ד יוסף שמחון ובמכתבו כתב בין היתר: "עבודת ועדת הבחירות שובשה, הופרעה וחובלה, בשל מה שנראה כעימותים ושיקולים פוליטיים... במועד זה ובהתחשב בהרכבה של ועדת הבחירות לא נראה לי כי תהיה אפשרות אמיתית לקיים את הבחירות במועדן". הבחירות אמורות להתקיים ביום חמישי הבא.

 

בהנהגת המפלגה הביעו היום צער על התפטרותו של זהר, אך אמרו כי הם מבינים אותו "לאור התנהגות של חלק מהאנשים" שאותה כינו כהתנהגות בלתי אחראית. עם זאת הוסיפו בשינוי כי יעשו הכל כדי לא לדחות את הפריימריז.

 

בימים הקרובים תתכנס מועצת שינוי בכדי לבחור מועמד חדש לתפקיד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים