שתף קטע נבחר

עמרי שרון: "מודה לאזרחי ישראל ולביה"ח"

מאז אושפז אביהם, שמרו הבנים עמרי וגלעד על שתיקה. הערב ירד עמרי אל העיתונאים והקהל ברחבת בית החולים הדסה, והודה לאזרחי ישראל על "הדאגה, התפילה, החום והאהבה". הוא גם הודה לבית החולים על הטיפול המסור ולרופאים "שעושים לילות כימים". "זה מחזק אותנו", סיים הבן את דבריו

"יצאתי לכאן להודות בשם בני משפחתי לאזרחי ישראל שמאז יום רביעי עוטפים אותנו בדאגה, בתפילה בחום ובאהבה לשלומו של אבי". כך אמר הערב (ג') עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה המאושפז במצב קשה. מאז אושפז שרון ביום רביעי שמרו הבנים על שתיקה, ויציאתו הערב אל העיתונאים והקהל בחצר בית החולים הדסה היא התבטאות ראשונה של בני המשפחה.

 

צילום וידאו: ערוץ 2

 

"בנוסף אני רוצה להביע את הערכתנו הרבה ואת תודתנו לבית החולים הדסה עין כרם, לצוות הרפואי המטפל באבי ולרופאיו האישיים, שעשו ועושים לילות כימים בטיפול מסור בראש הממשלה. אנחנו אסירי תודה על היחס החם, הטיפול המקצועי והמסירות הרבה של כולם", הוסיף עמרי.

 

הוא סיים את דבריו הקצרים: "תודה לכולם, אותנו זה מאוד מחזק".

 

העדכון: "שינוי משמעותי במצבו של שרון"

 

היום בעדכון הרפואי על מצבו של שרון אמר ד"ר יורם וייס, רופא מרדים בבית החולים הדסה, כי "כולנו צריכים להתאזר בסבלנות. בהשוואה לימים האחרונים יש שינוי משמעותי במצבו של רה"מ אריאל שרון, אבל עדיין יש לנו דרך ארוכה וצריך להתאזר בסבלנות. בימים הראשונים היינו צריכים לייצב אותו מבחינת פרמטרים של חיים, דופק, נשימה לחץ דם, הגענו לזה. אנחנו צריכים להאזר בסבלנות לגבי השלבים הבאים". 

 


בחצר בית החולים. צילום: רויטרס

 

הד"ר וייס הוסיף כי "מצבו של ראש הממשלה קשה, אבל יש שיפור ביציבות של ראש הממשלה. אין סכנת חיים מיידית. היינו על הצוק, התרחקנו 5 מטר

מהצוק". ד"ר וייס הוסיף כי כמות התרופות המרדימות יורדת, אך עדיין יש תרופות בדמו של שרון, ויקח עוד כמה ימים עד שמתן התרופות יופסק. לדבריו, לא ניתן עדיין לדעת מהו מצבו הקוגניטיבי של ראש הממשלה.

 

הפרופ' שלמה מור-יוסף, מנהל הדסה, אמר כי "מבחינת התפקוד המוחי: רה"מ הניע היום את יד ימין ורגל ימין בתנועות יותר גדולות מאשר אתמול". הוא גם אישר שכפי שפורסם לראשונה ב-ynet, "ראש הממשלה הניע היום גם את יד שמאל. אלה השינויים הנוירולוגיים שמצביעים על התקדמות קלה בתפקודי המוח של שרון". מור יוסף סייג את דבריו כי "העובדות מראות על שיפור בתיפקוד הנוירלוגי של רה"מ. המצב עדיין קשה, המצב יציב, ומה יילד יום - איננו יכולים לנבא".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי אף פי
עמרי בחצר בית החולים
צילום: איי אף פי
צילום: איי אף פי
בשבוע שעבר, בפתח בית החולים
צילום: איי אף פי
צילום: רויטרס
עם אבא בכנסת
צילום: רויטרס
מומלצים