שתף קטע נבחר

רוזנבלום: תומכי קדימה מנסים "לחסל" אותי

בשיחה עם ynet אמרה הח"כית החדשה כי שמעה מחברי המרכז בליכוד, תומכי קדימה, כי מטרתם להציג ברשימת הליכוד אנשים ימניים קיצוניים, ובכך לרסק את הליכוד בבחירות, כשהם עצמם מתכננים לנטוש בקרוב את המפלגה. רוזנבלום: "הם אמרו לי 'אנחנו אוהבים אותך ויודעים שתביאי מצביעים לליכוד, ולכן אנו לא נבחר בך"

מתנכלים לפנינה בקדימה? ח"כ פנינה רוזנבלום (ליכוד) טוענת היום (ד') כי שוחחה עם מספר חברי מרכז שעוברים לקדימה, ובשיחות הללו נאמר לה כי הם ימנעו מלתמוך בה ובמועמדים נוספים ויעברו יום לאחר הבחירות הפנימיות לקדימה.

 

רוזנבלום אמרה ל-ynet כי "אני מקווה שמדובר במיעוט בלבד, ולא חלילה בהמונים". לטענה כי היא מכינה אליבי על כך שלא תיבחר למקום גבוה ברשימה, השיבה רוזנבלום: "לא רוצה להתייחס לשטויות. אני מדברת על העובדות בלבד ועל מה ששמעתי באוזניי".

 

חברי המרכז סיפרו לח"כ רוזנבלום, לדבריה, כי מטרתם היא להציג ברשימת הליכוד אנשים ימניים קיצוניים, דוגמת אנשי פייגלין או אחרים שמזוהים ציבורית עם שחיתות, ובכך לרסק את הליכוד בבחירות, כשהם עצמם מתכננים לנטוש בקרוב את הליכוד. לדבריה, נאמר לה כי "אנחנו אוהבים אותך ויודעים שתביאי מצביעים לליכוד, ולכן אנו לא נבחר בך".

 

 

"אני נדהמתי. זהו פשוט מעשה לא מוסרי" אמרה ח"כ רוזנבלום, "כמנהלת עסק ידוע שגם כשחברה רוצה לפגוע בחברה מתחרה, עושים זאת על ידי שיפור החברה שלך ולא על ידי מעשים לא הוגנים שיפגעו בחברה השנייה מבפנים".

 

רוזנבלום מוסיפה כי ":מדובר באנשים שעשרות שנים הינם חברי הליכוד, וכעת, לא רק שהם עוזבים בית אלא הם גם רוצים להרוס אותו לפני שיעזבו. אני מציעה להם לזכור כי החיים הם גלגל ויום אחד הם עוד תרצו לחזור לבית הזה של הליכוד".

 

לסיום ביקשה רוזנבלום לציין כי היא מאמינה שהשיחות הללו מייצגות מיעוט של חברי המרכז, ורוב חברי הליכוד יעשו את השיקולים הנכונים ויבחרו בי, "שהרי אני כבר הבאתי עשרות אלפי מצביעים כשהתמודדתי עצמאית, וביחד ניצור רשימה איכותית שתביא מצביעים לליכוד ותשקם אותו לקראת ניצחון בבחירות". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוזנבלום. בדרך לפריימריז
צילום: איי אף פי
צילום: דלית שחם
הפריימריז הקודמים
צילום: דלית שחם
מומלצים