שתף קטע נבחר

פינוטק: חשיפה לחוזים עתידיים על הזהב

חברת פינוטק השיקה פלטפורמה למסחר בשווקים הבינלאומיים המאפשרת לסחור בחוזים עתידיים על סחורות כגון חוזים עתידיים על נפט, זהב וכסף

 

חברת פינוטק השיקה פלטפורמה למסחר בשווקים הבינלאומיים המאפשרת לסחור בחוזים עתידיים על סחורות כגון חוזים עתידיים על נפט, זהב וכסף.

 

הזהב והנפט מקבלים תשומת לב מיוחדת בעולם כולו עקב התנודתיות הרבה במחיריהם וההשפעה המשמעותית שיש לנפט על המצב הכלכלי של מדינות העולם. לאחרונה מחיר הזהב נע בתנודתיות, וזינק לרמת שיא שלא נראתה משנת 1981.

 

עד לפני כמה עשורים המתכת הזהובה היוותה בסיס ליצירת מערכת מוניטרית של מטבעות בכל העולם, כאשר לכל שטר כסף בכל מדינות העולם היה כיסוי כספי במטילי זהב. כיום, ההשקעה בזהב מהווה השקעה פיננסית לכל דבר, כאשר ההנחות הן כי הזהב עולה על רקע חששות מאינפלציה.

 

ישנם דרכים רבות ומגווונות לסחור בזהב. בין הדרכים הפופלריות, קנייה במחיר הנוכחי (מחיר ה-Spot) של הזהב, קניית תעודת סל  או רכישת חוזה עתידי על מחיר הזהב. 

 

מערכת המסחר של פינוטק מאפשרת לרכוש חוזים עתידיים על מחיר הזהב בפלטפורמת מסחר או דרך חדר העסקאות. שרית ולדימירסקי מנהלת חדר העסקאות של פינוטק, מסבירה, כי "החוזים שמציעים בפינוטק הינם ממונפים, כאשר עלייה של 5% בלבד במחיר הזהב תביא ללקוח רווח של 100% מהשקעתו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים