שתף קטע נבחר

המשורר העיד: יאיר פרץ מחויב למעשי חסד

המשורר ארז ביטון העיד בשלב הטיעונים לעונש במשפטו של ח"כ יאיר פרץ, שהודה בהגשת עבודת גמר שכלל לא כתב למכללת "ברלינגטון". לדברי ביטון, "מדובר באדם שאני קורא לו בליבי 'העובד הסוציאלי של הכנסת' בגלל מחויבותו למעשי חסד"

בבית משפט השלום בתל אביב התקיים היום (ד') שלב הטיעונים לעונש במשפטו של חבר הכנסת יאיר פרץ מש"ס, אשר הודה לפני כשלושה חודשים במסגרת עסקת טיעון, כי הגיש למכללת "ברלינגטון" עבודת גמר שכלל לא כתב.

 

בתמורה להודאתו, נמחק מכתב האישום המקורי סעיף אישום לפיו הוא ניסה לקבל תעודות אקדמיות מאוניברסיטת בר אילן מבלי ללמוד. עורך דינו, יהודה ויינשטיין, ביקש אז שלא להרשיע את פרץ ובעניינו הוגש לבית המשפט תסקיר.

 

(צילום וידיאו - ירון ברנר, צילום תמונה - אלי אלגרט) 

 

בבית המשפט העיד היום המשורר העיוור ארז ביטון וסיפר כי לא פעם התפעם מהמחויבות של פרץ למעשי חסד. לדבריו, הוא יזם מפגש של מאות עיוורים בבית הנשיא בחנוכה, יזם התחלה של חוק לעיוורים ופעולות נוספות: "מדובר בבן אדם שאני קורא לו בליבי 'העובד הסוציאלי של הכנסת'. הוא עושה את הדברים בגובה העיניים, דברים שלא הגיעו לידיעת התקשורת".

 

כמו כן העיד בבית המשפט בעל כולל בבית שמש, שסיפר כיצד עזר פרץ למשפחתו, אשר נקלעה לקשיים רבים בעקבות מחלתו של אחיו.

 

הצדדים הודיעו לשופטת מירי דיסקין כי הם מבקשים לדחות את המשך הדיון לשבוע הבא בשל בעיה טכנית שעלתה בתיק, אותה הם מבקשים ללבן. הצדדים סרבו למסור פרטים בנוגע לכך.

 

בעקבות הפרשה, נדחק לאחרונה פרץ ברשימת ש"ס לכנסת רק למקום ה-14, הנחשב בלתי ריאלי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשורר ארז ביטון
צילום: לע"מ
מומלצים