שתף קטע נבחר

הפחדה בעבודה: קואליציית "אולמרט-ביבי-ליברמן"

תשדיר חדש שמתכוונים להעלות בעבודה מתעלם מההכחשות ומנסה להפחיד את הקולות הצפים: אולמרט נתניהו וליברמן יקימו קואליציה משותפת

מפלגת העבודה הכינה בסוף השבוע תשדיר מיוחד לשבוע הקרוב, בו היא מתכוונת להזהיר מפני קואליציה שיקימו במשותף קדימה, הליכוד וישראל ביתנו. זאת, נוכח המגעים בין אולמרט לישראל ביתנו, ולנוכח העובדה שבקדימה לא מכחישים הליכה משותפת עם ביבי.

 

 

בתשדיר נראים שלושת ראשי המפלגות, אולמרט, נתניהו, וליברמן, כשהם משוחחים זה עם זה ו"מסתחבקים". בשלב הזה מופיעים על המסך בתשדיר "נייט" על ביבי, "נייט" על אולמרט ו"נייט" על ליברמן. או אז מופיע הכיתוב "צריך להצביע אמת".

 

שלי יחימוביץ', מועמדת רשימת העבודה, אישרה את דבר קיומו של התשדיר. "אכן במהלך השבוע ישודר תשדיר כזה. יש סכנה לממשלת ימין בראשותו של אולמרט עם ביבי וליברמן. ציבור מתלבטי העבודה צריך להבין שהצבעה לעבודה זה הצבעה לתהליך השלום ונושא החברתי וצדק חברתי".

 

כמו כן, תשדר העבודה תשדיר נגטיב נוסף נגד קדימה, בו מוצגות הדמויות "הפחות סימפטיות של קדימה" דוגמת רוני בראון וצחי הנגבי. "המטרה", מסבירים בעבודה, "היא להראות שמי שמצביע קדימה הולך בעצם אחורה".

 

בעבודה מקדישים בשבוע הקרוב מאמצים כדי לשכנע את המתלבטים, את אנשי העבודה לשעבר ששקלו להצביע קדימה ואת אנשי השמאל, להצביע עבור המפלגה - ולא להיגרר להצבעות אחרות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
אולמרט. נייט?
צילום: רויטרס
צילום: ירון ברנר
ביבי. נייט?
צילום: ירון ברנר
צילום: אביגיל עוזי
ליברמן. שוב נייט?
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים