שתף קטע נבחר

פרץ למפונים: "כשאהיה בממשלה, הבעיות ייפתרו"

במסגרת המסע בן השבוע בכל רחבי הארץ, הגיעו בכירי העבודה למאהל המפונים הסמוך לקיבוץ יד מרדכי, המפונים סיפרו ליו"ר העבודה על הקשיים החמורים בהם הם נתקלים. ח"כ פרץ מצידו הבטיח: אני אסייע

"איש אינו מוכן להקשיב לנו, פינו אותנו בכוח מאלי סיני ואיש אינו מוכן למצוא לנו פתרון. לקח זמן קצר מאוד להוציא אותנו מרצועת עזה, אבל לוקח המון זמן להעביר אותנו למקום שאנחנו רוצים להיות בו", כך אמר היום (ב'),אריק הרפז, ליו"ר מפלגת העבודה, עמיר פרץ, שביקר במאהל המפונים הסמוך לקיבוץ יד מרדכי. הרפז, ששכל את ביתו לירון בפיגוע בישוב, שוהה יחד המפונים במקום כבר למעלה מ-200 ימים.

 

 

 

בתגובה הבטיח לו פרץ: "כאשר אני אהיה בממשלה, אני אעשה הכל כדי לפתור את הבעיה שלכם. אני חושב שהפתרון שלכם יהיה גם מודל לישובים אחרים שיעברו מיהודה ושומרון".


שמע והבטיח. פרץ עם הרפז    (צילום: אמיר כהן)

 

המפונים סיפרו ליו"ר העבודה שהם כבר עמדו לחתום על טפסי מעבר לקיבוץ פלמחים. המפונים טוענים שמאז ההתנתקות הממשלה הזניחה אותם. לדבריהם איש אינו מתעניין בהם ואינו רוצה לעזור להם לפתור את בעייתם.

 

פרץ אמר למפונים כי לדעתו מדובר במניפולציה של הממשלה: "אם שר האוצר צריך מישהו שיתווך בינו לבין שר הפנים אני מוכן לסייע לו. זה מעשה חלם או מעשה מרושע שמישהו תכנן". פרץ הבטיח שהוא ייפעל כדי לקדם את המעבר של המפונים לפלמחים.

 

אחרי הביקור אמרו חלק מהמפונים שפרץ לא גרם להם להיות אופטימיים, אבל חלקם אמרו שמדובר בביקור חשוב. פרץ ובכירי מפלגתו המשיכו בסיור, בו החלו אתמול, בסגרת מסע של שבוע ברחבי הארץ תחת הכותרת "האמת שלי בעבודה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אמיר כהן
פרץ במאהל המפונים
צילום: אמיר כהן
מומלצים