שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מנכ"ל קדימה: "אריק, המשימה בוצעה"
  עוזריו ומקורביו של ראש הממשלה ביקרו ליד מיטתו במהלך היום ולאחר פרסום המדגמים סיפרו על תחושות מעורבות: "זה יום עצוב. הוא היה צריך להיות הערב כאן ולחגוג איתנו את ניצחון המפלגה שהוא הקים"

  "כולנו תומכים באולמרט בכל לב, אבל אנחנו הילדים של שרון. הוא הביא אותנו לאן שאנחנו, הוא הביא את ישראל לאן שהיא. לצערי הוא לא יכול להיות איתנו כאן בחגיגה הנפלאה הזו", כך אמר הלילה (ד') אחד מעוזריו של ראש הממשלה, אריאל שרון, המאושפז בבית החולים הדסה בירושלים.

   

  מפלגת קדימה, פרי יצירתו של שרון, רשמה הערב הישג חסר תקדים כאשר חמישה חודשים בלבד לאחר הקמתה זכתה (על פי תוצאות המדגמים) בבחירות לכנסת ה-17. אבל לא עבור כולם השמחה הייתה מושלמת. אחדים מעוזריו הקרובים של שרון ביקרו במהלך היום ליד מיטתו בבית החולים - חלקם התפנו לשם כך מהמאמץ המתמשך במסגרת פעילותם בקדימה - והערב תיאר אחד ממקורביו על התחושות המעורבות: "זה יום עצוב. הוא היה צריך להיות הערב כאן ולחגוג איתנו את הניצחון של המפלגה שהוא הקים".

   

  מנכ"ל המפלגה, אביגדור יצחקי, אמר: "אריק, המשימה בוצעה. צר לי שהוא לא רואה אותנו עכשיו. ממחר האחריות היא כבדה שבעתיים".

   

  שרון עדיין שרוי בתרדמת, מאז לקה בשבץ מוחי בתחילת חודש ינואר. חלק מהמקורבים אליו התקשו לדבר ליד מיטתו ורק המתינו, לדבריהם, לנס שאולי סוף סוף יתרחש. "נשאתי תפילה שהוא יפתח עיניים ויראה לרגע את היום הגדול הזה, היום שלא היה מגיע בלעדיו", אמר מאוחר יותר אחד העוזרים

   הקרובים, שהגיע לראות את תוצאות המדגם יחד עם חבריו הקרובים במטה קדימה. "רציתי שהוא יראה במו עיניו איך החזון שלו מתגשם ואיך המפלגה שהוא הקים הופכת לממשלה".

   

  "היום הזה הוא יום קשה במיוחד עבורנו", אמר עוזר אחר. "כולנו אמנם תומכים באולמרט בכל לב, אבל אנחנו הילדים של שרון.  איננו יודעים מה יקרה בהמשך - אם אולמרט יבקש להמשיך ולעבוד איתנו - אבל זה גם לא חשוב. כל העניינים של קריירה ושיקולים אחרים מיותרים ביום הזה. כולנו תפילה אחת גם הערב הזה, שאריאל שרון יתעורר".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  שרון. עדיין ממתינים לנס
  צילום: איי פי
  צילום: איי אף פי
  אולמרט. בלי שיקולי קריירה
  צילום: איי אף פי
  מומלצים