שתף קטע נבחר

הוארך מעצר האב שכמעט הרג את בנו "כי בכה"

רופאי בית החולים הדסה עין כרם בירושלים נאבקים על חייו של תינוק בן שלושה חודשים שכל חטאו היה שבכה והפריע לאב. על-פי החשד, הטיח האב בן ה-19 את התינוק בקיר ופצע אותו אנושות. מעצרו של האב, בנו של בכיר בעדה החרדית, הוארך בשישה ימים - וגם האם נחקרת

תינוק בן שלושה חודשים מירושלים נאבק על חייו רק משום שבכיו עיצבן את אביו. כך חושדים במשטרה. התינוק מאושפז הערב (יום ג') במצב אנוש בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, לאחר שהוכה על-פי החשד בידי אביו.

 

בית משפט השלום בירושלים האריך בשישה ימים את מעצרו של האב, חרדי בן 19, בנו של דמות בכירה בעדה החרדית. הוא חשוד בהכאה ובגרימת חבלה חמורה. האם שנחקרה טענה שלא ידעה על המעשים.

 

אתמול נעצר האב לאחר שהתקבל דיווח במשטרה מבית החולים הדסה עין כרם בירושלים על תינוק בן שלושה חודשים שהגיע במצב קשה מאוד. בחקירה החלה לצוף מסכת ההתעללות. האב, כך התברר, נהג להתעלל בבנו מאז לידתו בנשיכות, חבטות, בצביטות ובאגרופים בשל בעיה רפואית שממנה סבל התינוק בלידתו.

 

ביום ראשון האחרון סמוך לחצות החל התינוק לבכות ואז, על-פי החשד, לקח האב את התינוק, השליך אותו על הקיר וכשראה שזה איבד את הכרתו הזעיק את מד"א. התינוק פונה לבית החולים הדסה עין כרם, שם נאבקים הרופאים על חייו.

 

האב הובא לבית משפט השלום בירושלים, שם הוארך מעצרו. קצינת חקירות אלימות במשפחה במחוז ירושלים, רב סמל בכיר, עליזה ארוך, סיפרה ל-ynet: "זה אחד המקרים הקשים שנתקלנו בהם משום שמדובר במשפחה נורמטיבית. לאב אין בעיות נפשיות ולא בעיות סמים". 

 

לדברי רס"ב ארוך, "האב היה מודע למעשיו. בתחילה הכחיש את הדברים ורק אחר כך תיאר כיצד נהג להכות את בנו. האב סיפר שהפעוט הפריע לו לנהל חיים כפי שרצה. לאב אין עבר אלים אך מהחקירה עולה כי הוא נהג להכות גם את אשתו וברגע שלא היה מצליח לישון, היה מאבד את עשתונותיו. האב היכה את בנו אם באמצעות נשיכות, צביטות ואגרופים וגרם לו לשטף דם בעין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סי די בנק
אילוסטרציה
צילום: סי די בנק
מומלצים