שתף קטע נבחר

Fuji FinePix S5200

מצלמת סופר-זום קלה וניידת שמצלמת תמונות טובות ומסריטה סרטוני וידאו מוצלחים

מצלמת Fuji FinePix S5200 היא מצלמת סופר-זום קלה וניידת שמצלמת תמונות טובות ומסריטה סרטוני וידאו מוצלחים. היא לא רעה בהשוואה למצלמות סופר-זום אחרות בשוק, אולם מסך ה-LCD הקטן והאופטיקה הבינונית מונעים ממנה להיות טובה באמת.

 

למצלמה אבחנת 5.1 מגהפיקסל וזום אופטי X10, אקוויוולנטי ל-38-380 מ"מ במצלמת 35 מ"מ. מפתח הצמצם נע בין f/3.2 לבין f/3.5 לאורך הזום. החיישן הוא מסוג Super CCD HR בו נעשה שימוש במצלמות רבות בסדרת Fuji FinePix.

 

מסתבר שתמורת 400 דולר אפשר לקבל תכונות מגוונות, לרבות אפשרות לשמור בפורמט RAW . טכנולוגיית Real Photo מבית Fuji מאפשרת ללכוד טובות משופרות ללא מבזק, בצילום בתוך החדר.

 

ניתן להסריט וידאו בקצב של 30 תמונות לשנייה באבחנה של 640 על 480 - עד למילוי כרטיס הזיכרון. אהבנו את הצבע, הסאונד והמראה הכללי של סרטוני הוידאו.

 

בצילומים שערכנו באור יום נתקלנו במעט מאוד רעש. החשיפה היתה טובה, הצבע היה מדויק ורווי במידה הנכונה. שמנו לב ל-fringing סגול בצילום ענפי עץ על רקע השמיים.

 

שווה להעיף מבט

 

בצילומי מבזק גילינו שכיסוי המבזק טוב למדי. הטווח הדינמי היה טוב מאוד וכך גם החשיפה. חלק מהאזורים הבהירים היו בהירים מדי, בשל עוצמתו של המבזק. גם בצילומי מבזק נתקלנו במעט fringing, אולם באופן פחות מורגש.

 

האבחנה הממוצעת עמדה על 1,425 קווים - תוצאה מצוינת למצלמת סופר-זום זולה. לא נתקלנו בשיהוי בעת הלחיצה על ההדק. זמן האתחול עמד על 2.5 שניות, אך זמן המחזור היה איטי יחסית - 3.4 שניות. זמן מחזור זה הוא מהאיטיים בקטגוריה.

 

לסיכום, המצלמה מתמודדת בהצלחה מול מצלמות סופר-זום זולות אחרות. אם לא אכפת לכם להסתפק במסך LCD בגודל 1.8 אינץ', ואתם לא חייבים זום אופטי X12, שווה להעיף מבט.

 

מחיר: לחצו כאן להשוואת מחירים בערוץ הקניות.

ציון:

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים