שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שמור על זרעך: קונדום עם סחוג וחוזה לסטוץ

  תגובות רבות וסוערות נרשמו בעקבות המאמר בשאלת "גניבת זרע". בין כל אלה שגינו את הגנבות המרושעות, היו שהציעו הצעות ייעול כמו אלה שבכותרת, וגם כאלה שסתם מצאו הצדקה להמשיך לעשות מה שהם ממילא הכי אוהבים - סקס אנאלי ואוראלי (ושתבלע הכל, ליתר ביטחון)

  אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק. מאז הכתבה שעסקה בסוגיה המובילה של עולם הסינגלים, מי משלם בדייט ראשון, לא היו תגובות כל כך קיצוניות בערוץ יחסים כמו אלה שנרשמו מאז אמש על מאמרה של עו"ד אלינור ליבוביץ "גניבת זרע?" - אין דבר כזה. בין כל אלה שגינו את הגנבות המרושעות, ואלה שהציעו הצעות פרקטיות ריאליות יותר או פחות, היו גם כאלה שסתם מצאו במאמר הזה הצדקה להמשיך לעשות מה שהם ממילא הכי אוהבים - סקס אנאלי ואוראלי (ושתבלע עד הסוף, ליתר ביטחון).

   

  "שוב ושוב הגברים מופלים לרעה. עד מתי? מתיחסים אלינו כאל כספומטים, סניפי בנק זרע, חמורי עבודה ובשר תותחים", כתב אחד הטוקבקיסטים.

  "לא התייחסת למקרים בהם אשה עיברה עצמה מתכולת קונדום שנזרק לזבל, או מתכולת פיה (לאחר מין אוראלי). האם גם כאן אין גניבת זרע?", הוסיף מישהו אחר. (תודה לך, אלמוני, על התמונה המלבבת הזאת שציירת לנו, בטוחתני שנוכל להשתמש בה כמקור בלתי נדלה לפנטזיות).

   

  התעברות עתידנית דרך שערה של גבר ברחוב?

   

  אחד השואלים הרחיק לכת עד גניבה גנטית בסגנון המד"ב:

   

  "עניינים ופסיקות מסוג זה יקבלו נופך חדש לגמרי בעשורים הקרובים, לאחר שתשתנה הראיה המדעית שלנו. האם אשה שנטלה אמצעי מניעה, ושכבה עם גבר, רשאית לקחת שערה מראשו, שנשרה על הכר, ובעזרת המידע הגנטי שבה, בעזרת המדע ובעזרת הפריות מלאכותיות, להפרות עצמה... גם זו אפשרות שתבוא עלינו בעשורים הקרובים. האם גם אז יהיה חייב הגבר במזונות? שהרי בשני המקרים נוצל החומר הגנטי שלו, שלא כרצונו? ומה עם מידע גנטי (שערה) של גבר ברחוב?"

   

  המגיבים הנזעמים הציעו לאחיהם, נשדדי-הזרע הפוטנציאליים, מה לעשות כדי להימנע מהגזל:

   

  "צריך למכור בכל חפיסת קונדומים טיוטת חוזה לסטוץ. 'האשה בזאת מצהירה שהיא אינה מעוניינת להיכנס להריון, ושהבהירה לגבר באופן חד משמעי כי הינה משתמשת באמצעי מניעה אפקטיביים אשר הופכים את אפשרות ההריון לבלתי סבירה. לפיכך, גם לו תתעבר האשה כתוצאה ממגע מיני זה, הרי שמדובר בתוצאות שאינן טבעיות ואינן סבירות, ולכן פטור הגבר מכל חוב עתידי אפשרי כלפי הצאצא'", כתב מאן דהוא. ומישהו אחר גם הציע ל-ynet לפרסם טפסים כאלה באתר.

   

  הצעות נוספות שהועלו ולא נפסלו על הסף:

   

  • "תפסיקו לבלבל את המוח - שכל אחד ירים את התחת בזמן אם הוא לא משתמש בקונדום!"
  • "לרסס בספריי קוטל זרע".
  • "הכל מאחורה, כאן היא כבר לא תוכל להיכנס להריון".
  • "על הבוקר, כל בוקר, רבע שעה מקלחת חמה מאד- ואתם פרקטית עקרים. שום ילד לא יצא מכם".
  • "שני קונדומים וטבסקו ביניהם. למה? כדי שהיא תתחיל לצעוק תדעו שאתם על הספייר" (ולפי נוסח יוצאי תימן - ניתן להמיר את הטבסקו בסחוג).
  • "לפני שאתם מזיינים בחורה תקליטו אותה".
  • "כמו וידוא הריגה, גמור לה בפה, ודאג שתבלע".

   

  ודוד מתל-אביב הציע הצעה ממש משוכללת, עם ארבע אופציות (או שלוש, אם שוללים את האופציה הפחות קוסמת, לוותר בכלל על סקס עם אשה):

  "שתי אופציות לגבר - קונדום עם קוטל זרע או לחתוך. יש גם אופציה שלישית, פחות אטרקטיבית - לא לזיין.

  בקיצור, מי שלא רוצה להיות אבא בהפתעה, שישתמש בקונדום עם קוטל זרע ויוותר על חלק מהתענוג בתמורה לביטחון מלא.

  יש גם אפשרות נוספת - לפתוח תיק השקעות בבנק הזרע, להקפיא מלאי מספיק שלמספר הילדים הרצוי בהפרייה מלאכותית, ולבצע ניתוח עיקור. זה פשוט, לא כואב במיוחד, מונע לחלוטין (חוץ מבמקרים נדירים מאוד) אפשרות להתעברות, וגם יותר הוגן כלפי נשים בכך שהוא מונע מהן את הצורך להעמיס את הגוף בכימיקלים על מנת לאפשר תענוג מוגבר לגבר".

   

  אשה מציעה: לחזור לימי טרום הגלולה

   

  והיתה גם הצעה רוויזיוניסטית, לחזור לימי טרום הגלולה, בכותרת "נשים אינן בובות מין מתנפחות. מין מוביל גם להריון!", מאת המגיבה אביבה:

   

  "עם המצאת הגלולות נגד הריון נדמה שהאנושות שכחה את שידעו בני האדם עשרות אלפי שנים: מין גורר פעמים רבות הריון. לא אולי, לא בערך, ולא כדי לעשות הפלה. מין=תינוק.

  מאז שהומצאו הגלולות חל פיחות אדיר במעמד האשה, והגיע הזמן לפקוח עיניים אל מול האסון הזה: מאז ומתמיד ידעו הגברים והנשים שחלה עליהם אחריות משותפת ושווה בעת קיום יחסים. לא רוצים תינוק - נזהרים ביחד, או נמנעים.

  היום האחריות היא על האשה, בעוד שהגבר מראש מגיע כדי ליהנות בלי חשש! ואחר כך, אם הבחורה לא חשבה בדיוק כמוהו, או לא השתמשה בגלולה, או שהגלולה לא פעלה - הגבר לא לוקח אחריות.

  הגיע הזמן שנשים ינטשו את אמצעי המניעה: הגלולת המזיקות וההתקנים המסוכנים עוד יותר. עדיף להחזיר את המצב לאחור. מי שרוצה סקס (גבר או אשה) צריך לדעת את ההשלכות".

   

  "תינוקות אהבה", ולפעמים - פרי סטוצים

   

  אבל ברצינות, הגברים כועסים, וכנראה בצדק, מפני שיש פה ושם בינינו נשים שבאמת "גונבות זרע", גם אם בתי המשפט לא קוראים לזה כך. יש נשים, חלקן מטעמים של חוסר ברירה, חלקן מתוך אנוכיות וזדון, שזו הדרך היחידה שלהן להרות, או לנסות לתפוס את הגבר בחכתן.

   

  לעומתן, ומוכרחים לשים לב להבדל החשוב, יש המוני נשים שנכנסו להריון בטעות, בגלל קונדום שנקרע, משגל שלא נסוג בזמן, או אותו אחוז בודד של סיכון בנטילת גלולות נגד הריון או התקן תוך רחמי. התינוקות האלה, אם אכן בוחרות הנשים להביאם לאוויר העולם, הם לפעמים "תינוקות אהבה", ולפעמים פרי סטוצים. כך או כך, אין מה לעשות, הם ילדים, וצריך לדאוג להם. הפלה זה לא משהו שאפשר להכריח מישהי לעשות רק מפני שלא נוח לך כרגע. במקרים כאלה, שהם הרוב המכריע של הריונות בלתי מתוכננים, או בלתי רצויים, באמת אין שום אפשרות שבעולם לקרוא לזה "גניבת זרע". בתקופה של ההורים שלי, אגב, קראו לזה פשוט פנצ'ר, והתחתנו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  יש פה ושם גם נשים שבאמת "גונבות" זרע, אבל רוב ההריונות הבלתי רצויים הם בתום לב
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים