שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד: בן 12 התעלל מינית בילדים
  המשטרה עצרה ילד מבני-ברק בחשד שהתעלל באחים בני 7 ו-9. הוא גילה כי ביצע עבירות מין בחמישה ילדים ואמר לשוטרים: "עברתי התעללות בילדות". קצין: לא ראיתי מקרה דומה בחומרתו

  "בכל פעם שאתה חושב שראית את הגרוע מכל, מגיע מקרה חדש שהוא בעצם הגרוע מכל", כך אומר הבוקר (יום ו'), סגן ניצב אלון גרוסמן, ראש מחלקת החקירות והמודיעין במשטרת מרחב דן בעקבות מעצרו של ילד בן 12 מבני ברק, החשוד שהתעלל מינית בשני ילדים בני 7 ו-9 בני עירו. היום הוא מובא בפעם השנייה להארכת מעצר בבית המשפט לנוער.

   

  לפני כשבועיים הגיע אדם חרדי מבני ברק למחלק הנוער של משטרת מרחב דן, ביחד עם ילדיו בני השבע ותשע, וסיפר ששני ילדיו עברו התעללות מינית. האב סיפר שכאשר ילדיו התרחצו באמבטיה, הבחין כי הם פגועים באיבר המין וכאשר שאל אותם מה קרה, סיפרו לו כי עברו פעמיים תקיפות מיניות חמורות בדרכם מהלימודים הביתה.

   

  האב התייעץ עם רבנים מקומיים, ובסופו של דבר, בעידודם, החליט לגשת למשטרה ולהתלונן. הילדים סיפרו לחוקר הילדים כי עברו התעללות קשה עם אבנים ומכשירים. כמו כן, בוצע בהם מעשה סדום והם אף הושפלו על ידי אותו חשוד.

   

  למקום הוזמן חוקר ילדים, ובפניו תיארו שני הילדים כי מדובר בנער בן 16-17, "והוא גדול מאוד". בהמשך התברר כי מאחר והצעיר ביצע בהם התעללות שכזו, הם ראו אותו בתור "מפלצת גדולה", ולכן טעו בגילו. לאחר קבלת התלונה החלו במחלק הנוער של משטרת מרחב דן, בראשותם של רב פקד רונן שימרי ופקד יגאל שניידר לנסות ולאתר את החשוד.

   

  מאחר שמדובר באזור החרדי של בני ברק, השוטרים לא הסתובבו עם הילדים, אלא הילדים סיירו עם אביהם במקומות בהם ביצע החשוד את המעשים המיוחסים לו, כאשר השוטרים מחכים במרחק סביר לקריאה. אתמול הצליחו הילדים לזהות את החשוד והאב, שהיה מאחוריהם, מייד רץ ותפס אותו.

   

  החשוד החל להשתולל ולנסות לברוח וכאשר השוטרים היו בדרך לתפוס אותו, החלו להתקבל קריאות במשטרה אודות אדם מבוגר אשר מכה ילד. השוטרים מייד הגיעו למקום ועצרו את החשוד והעבירו אותו לחקירה ראשונית. בחקירה הודה החשוד בביצוע אותם מעשים לשני הילדים, ואמר לחוקרים כי עשה מעשים דומים גם בשלושה ילדים נוספים.

   

  כאשר נשאל מדוע ביצע את אותם מקרים, הוא סיפר לשוטרים כי הוא עבר התעללות בילדותו. השוטרים העבירו את החשוד לבית משפט לנוער, שם הוארך מעצרו. ייתכן גם שמאחר שאין לו עבר פלילי ובשל גילו הוא ישוחרר למעצר בית. במשטרה ינסו היום לאתר ילדים נוספים אשר עברו התעללות על ידי החשוד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים