שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חודש עבר, משפחת שליט ממתינה במקלט

  ההורים של גלעד שליט עדיין לא יודעים כלום על גורל בנם, למרות שעבר כבר חודש מאז החטיפה. בראיון מיוחד ל-ynet אומר האב: "אני סמוך ובטוח כי ממשלת ישראל וצה"ל יודעים היטב את המוטל עליהם", ומספר על הקשר בינם ובין הורי החטופים מלבנון

  חודש ימים מלאו לחטיפתו של רב"ט גלעד שליט, בקרב עם המחבלים במעבר כרם שלום שבגבול בין ישראל לרצועת עזה, ובבית משפחתו במצפה הילה ממשיכים ההורים נועם ואביבה, והאחים יואל והדס, להמתין לחדשות על גורלו של גלעד. "השעות והימים חולפים אבל עד כה אין בידינו כל מידע חדש על גלעד", מספר נועם. "אנחנו נמצאים כל העת בקשר עם גורמי הצבא והממשלה, אך עד כה לא הושגה מבחינתם כל התקדמות".

   

  בשיחה עם ynet התייחס נועם גם לסוגיית החטופים מלבנון, אלדד רגב מקריית מוצקין ואוהד גולדווסר מנהריה. "אנחנו נמצאים

   בקשר יום יומי כמעט עם שתי המשפחות, אנחנו מחליפים דעות, תומכים ומסייעים אחד לשני לעבור את רגעי המשבר והתקווה גם יחד. אצל כולנו לא מפסיקות המחשבות על הבנים, איך הם מרגישים, האם חוטפיהם דואגים להם כמו שצריך, ומה הם היו אומרים על כל מה שקורה כרגע. אנחנו מתאמים בינינו פניות לגורמים השונים בתקווה כי יחד נוכל לקדם את החזרת הבנים הביתה בריאים ושלמים"

   

  בבית משפחת שליט במצפה הילה נראות ומורגשות היטב נפילות רקטות הקטיושה באיזור מעלות, וכן נשמעים גם הדי התגובה של צה"ל. כלי התקשורת מהארץ ומהעולם שעמדו כל העת בסמיכות לבית,

   התפזרו עם תחילת הלחימה בצפון למוקדים השונים בערים וביישובים על הגבול, והזיזו לפי שעה את כיסוי ניסיונות השחרור של גלעד שליט, מראש הכותרות לצד החדשות מלבנון.

   

  "אנחנו, כמו שאר תושבי הצפון, נשמעים להוראות כוחות הביטחון ויושבים במרחבים המוגנים בתקופה קשה זו, שעוברים האזרחים בעורף הצפוני עם האזעקות, הנפילות והפצועים. אני מקווה שעם סיומה של הלחימה בצפון ובדרום נוכל לברך על חזרת הבנים שלנו הביתה, ועל החזרת השקט והביטחון לגבולות המדינה. אני לא פרשן צבאי אבל אני סמוך ובטוח כי ממשלת ישראל וצה"ל יודעים היטב את המוטל עליהם, ועושים את המיטב על מנת לעמוד בשני היעדים הללו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אביהו שפירא
  נועם שליט ונשיא המדינה
  צילום: אביהו שפירא
  צילום: נועם רותם
  מה הוא היה אומר. גלעד
  צילום: נועם רותם
  מומלצים