שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקירת תוכנה: Copy It Anyway

  תוכנה שמאפשרת להעתיק גם קבצים פגומים שהושחתו, וקבצים מדיסקים שרוטים

  יש קבצים עקשניים יותר, שתוכנות העתקה אחרות יתקשו להתמודד אתם. אלה הם בדרך כלל קבצים שיש בהם איזה פגם יסודי שהופך אותם ל"מושחתים", והמערכת לא מסוגלת לזהות אותם ולאפשר את העברתם. במקרים אחרים, מדובר בקובץ שנמצא בשימוש תוכנה הפועלת ברקע.

   

  ייתכן גם שמדובר בקובץ הנמצא על תקליטור, אשר שריטה נוצצת אחת מנסה בשיטתיות לרפות את ידיכם מלהעבירו אל הדיסק הקשיח.

   

  התוכנה Copy It Anyway תאפשר לכם להעתיק (או להעביר) כל קובץ, גם אם הוא מושחת או אם הוא נמצא על תקליטור שרוט. למשל, אם מדובר בסרט, התוכנה תדע להעתיק את כל הסרט - מלבד הקטע שנמצא באזור השריטה. לא ניתן לעשות זאת באמצעות אפשרות ההעתקה הרגילה של Windows.

   

  אל חלון התוכנה יש לגרור את הקובץ המבוקש להעתקה, או לחילופין להשתמש בשיטה המסורתית ולבחור את מקור הקובץ באופן ידני. אחר כך יש להגדיר לתוכנה את היעד, אליו יועתק /יועבר הקובץ הנידון.

   

  כדי לגרום להעברה, ולא העתקה, יש למלא את תיבת הסימון Remove source (הסר את המקור).

   

  לפני לחיצה על Start בלשונית הראשונה, מומלץ לעבור ללשונית Options. שם אפשר להגדיר לתוכנה מאיזה גודל של אזור פגום להתעלם בכל בלוק של שגיאה. ברירת המחדל היא 100 קילובייט. אבל אם יש לכם תקליטור שרוט, מומלץ להעלות את הרף למגה אחד או שניים, ולציין זאת בקילובייט (מגה אחד שווה כאלף קילובייט).

   

  מכאן אפשר לחזור אל הלשונית הראשית, וללחוץ על Start. התוכנה תתחיל בהעתקה, ומד-התקדמות יופיע, לצד מידע של זמן נותר, סך קבצים שעברו וכמות השגיאות.

   

  להורדת התוכנה

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים