שתף קטע נבחר

השר רמון התעמת בווידיאו עם המתלוננת

המשטרה ערכה עימות בשיחת וידיאו בין השר חיים רמון לבין האשה שהתלוננה כי הטריד אותה מינית, השוהה בחו"ל. ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה עדכן את היועץ מזוז בפרטי החקירה. כעת אמור מזוז להכריע כיצד לנהוג בפרשה

חוקרי המשטרה ערכו שלשום עימות בוועידת וידיאו בין שר המשפטים, חיים רמון (קדימה), לבין האשה שהתלוננה כי הטריד אותה מינית, השוהה בחו"ל. לצורך העימות יצאו חוקרי המשטרה מישראל לחו"ל. כעת מתגלגל הכדור לפתחו של היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, שאמור להכריע כיצד לנהוג בפרשה.

 

ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה, ניצב יוחנן דנינו, נפגש אמש עם מזוז, בלשכת היועץ בירושלים. דנינו עדכן את מזוז בחקירת פרשת ההטרדה המינית בה חשוד השר רמון. בימים הקרובים צפויה המשטרה לסיים את החקירה בפרשה ולהעביר את הטיפול בתיק לפרקליטות, לצורך החלטה אם להגיש נגד רמון כתב אישום.

 

על עריכת העימות הוחלט בעקבות הערכת המשטרה כי יש די ראיות על מנת להגיש כתב אישום נגד רמון בגין חשד לביצוע מעשה מגונה בעובדת של משרד ממשלתי.

 

פרשת התלונה נגד השר רמון פורסמה בשבוע שעבר לאחר שבית המשפט המחוזי בתל אביב הסיר חלקית את צו איסור הפרסום שהוטל על הפרשה. ה', הצעירה שהתלוננה, אינה עובדת במשרדו של רמון אלא שימשה עד לאחרונה בתפקיד באחד ממשרדי הממשלה האחרים.

 

ל-ynet נודע כי ה' טענה בתלונתה במשטרה שלפני כמה שבועות, כשסיימה לעבוד באחד ממשרדי הממשלה, הגיעה למשרד השר רמון וביקשה להצטלם איתו למזכרת. אחרי שהצטלמו ונשארו לבד בחדר, טוענת הצעירה כי רמון ניסה לנשקה באופן אגרסיבי ואף החדיר את לשונו לפיה. לדבריה, לא התנגדה לו בכוח שכן "לא ידעתי מה לעשות עם עצמי".

 

מקורבי השר רמון טענו מנגד כי הסיפור מופרך לחלוטין. לטענתם, הדבר היחיד הנכון בדבריה של המתלוננת היא העובדה שביקשה להצטלם עם השר רמון ביומה האחרון בתפקיד. אולם לדבריהם, במהלך הצילום המשותף, חיבקה הצעירה את רמון ו"ניסתה להתחיל איתו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח
רמון, התעמת בווידיאו
צילום: חיים צח
מומלצים