שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הקרב החדש: מתי יסיים איצ'ה מנחם את כהונתו?
  פרסום ראשון - יו"ר ההתאחדות טוען: "אני מסיים את כהונתי ב-24.3.2007". אריה זייף, אחד המועמדים לתפקיד, מגיב: "ההחלפה צריכה לקרות בינואר". במרכז מכבי טוענים כי מנחם רוצה לכהן בתפקיד בזמן המשחק מול אנגליה במוקדמות היורו

  מחלוקת חריפה ניטשת בימים אלה בין מרכז מכבי למרכז הפועל בנוגע למועד תום כהונתו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, איצ'ה מנחם. במרכז מכבי, שממנו יגיע מחליפו של מנחם, טוענים כי היו"ר יסיים את כהונתו בחודש ינואר הקרוב, בעוד במרכז הפועל גורסים כי מנחם ייפרד מהכיסא רק במרץ של 2007.

   

  טענתו של מרכז מכבי מבוססת על הסכם הרוטציה שנחתם לפני כארבע שנים בין שני המרכזים על ידי יורם אוברקוביץ' ז"ל וצביקה ורשביאק. ההסכם קבע כי מועד סיום כהונתו המקורי של איצ'ה, אשר החליף במהלך הקדנציה את גברי לוי, תוכנן לנובמבר אך מאוחר יותר שונה. אנשי מכבי קובעים כי הסכימו להאריך את הקדנציה של היו"ר בארבעה חודשים, אך מאמינים כי יש לחלק את ארבעת החודשים בין שני המרכזים.


  איצ'ה מנחם, לו יש בכלל תאריך אחר בראש (צילום: ערן קמינסקי)

   

  על פי טענת המכבים אמור נציגם להיכנס לתפקיד ב-17 לינואר 2007 ולסיים אותה ב-17 למרץ 2010, המועד בו תיבחר גם בפעם הבאה הנהלת ההתאחדות לכדורגל. למנחם עצמו יש גירסה אחרת לגמרי, כזאת שתראה אותו מסיים את כהונתו רק ב-24 למרץ 2007, התאריך בו תארח הנבחרת את אנגליה במוקדמות יורו 2008. כשנשאל מתי יסיים את הקדנציה שלו אישר מנחם את הידיעה: "אני מסיים את כהונתי ב-24.3.2007".

   

  ומה הסיבה מאחורי הגירסה השונה של מנחם? על פי אנשי מכבי, שאינם מוכנים לקבל את התאריך של איצ'ה, היו"ר מאריך את כהונתו בשבוע, בנוסף לחודשיים הנמצאים במחלוקת, על מנת שיספיק לכהן בתפקידו בזמן המשחק מול אנגליה, שייערך ב-24 למרץ.

   

  אריה זייף, שמתמודד מול אבי לוזון במירוץ על תפקיד יו"ר ההתאחדות הבא מטעם מכבי, אמר: "אני מקווה שההסכם יקוים כפי שהוא צריך להיות בחודש ינואר הקרוב". יו"ר מכבי ישראל, צביקה ורשביאק, גם כן התייחס לנושא: "התאריך לדעתי מוסכם ואת זה אני אמצה בשיחות עם הפועל. הכל ברור ורשום ואני יודע מה התאריך שבו היו"ר צריך להתחלף".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים