שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  להקת בת שבע תפתח את פסטיבל סידני

  פסטיבל המחול האוסטרלי ייפתח בינואר הקרוב עם "טלופאזה", יצירתו של אוהד נהרין. הלהקה תציג את העבודה באוקטובר גם בפני תושבי הצפון במחיר מסובסד

  להקת בת שבע הוזמנה לפתוח את פסטיבל המחול הבינלאומי המתקיים מדי חודש ינואר בסידני, אוסטרליה. הלהקה תציג במסגרת הפסטיבל את יצירתו של אוהד נהרין, "טלופאזה", שעלתה בבכורה עולמית בשנה שעברה באירועי פאזה מורגנה באילת. יצירתו של נהרין משלבת צילום של ההתרחשות על הבמה מחמש זוויות שונות והקרנת הדימויים התנועתיים תוך כדי מופע. היצירה משלבת סגנונות מוזיקליים שונים שנעים מאמביינט, דרך בליפ הופ, מוזיקת עם אירית, פופ מוצרי ומוזיקה דיגיטלית.

   

  בתחילת חודש אוקטובר תקיים להקת בת שבע במסגרת פרויקט "שי לישראל" מופע של "טלופאזה" כמחווה לתושבי הצפון במחיר מסובסד של 15 שקל לכרטיס. את המופע, שייערך ב-5 באוקטובר במרכז הקונגרסים בחיפה, מסבסדים איחוד הקהילות היהודיות של צפון אמריקה (UJC), סל תרבות, אמנות לעם ותורמים פרטיים. קיום המופע בחיפה הוא חד פעמי - היקפה וגודלה של ההפקה ממזערת את אפשרויות ניודה מבחינת עלויות.

   

  במסגרת פרויקט "שי לישראל", שנולד בשנת 2004, מקיימת להקת בת שבע מופעים בישובים, עיירות פיתוח, מושבים וקיבוצים פריפריאליים. מטרת הפרויקט לקרב את הלהקה לקהילות שונות ולגשר על פערים בחברה הישראלית מתוך אמונה בעוצמתה של האמנות בחיזוק ערכים אנושיים משותפים. בשלוש השנים שחלפו מאז הקמתו צפו במופעי הפרויקט כ-30 אלף ילדים ומבוגרים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גדי דגון
  טלופאזה. לסידני באהבה
  צילום: גדי דגון
  לאתר ההטבות
  מומלצים