שתף קטע נבחר

כל מה שצריך כדי להביא אותה בקוקטייל

וכן, אנחנו יודעים שקוקטיילים זה לנקבות. זאת בדיוק הנקודה. למי אתם חושבים שהתכוונו ב"להביא אותה"?

האמת? בשביל לשתות בבית לא צריך יותר ממקרר (בשביל הבירה) ומקפיא (בשביל הוודקה והקרח לוויסקי). לכן, גם אם זה לא נראה ככה ממבט ראשון, כל האביזרים שלפניכם הם למעשה אביזרי מין. הבעיה, אתם מבינים, היא שהעולם מלא בנשים, ונשים רואות בטלוויזיה גם ערוצים שלא משדרים ספורט. בערוצים האלה יש סדרות, ובסדרות רואים נשים שותות קוקטיילים. ובגללן נשים למדו שהן צריכות לדרוש יותר מבקבוק גולדסטאר. אז אתם זקוקים לכמה עזרים בסיסיים בבית. קפיש?

 

1. קשית נירוסטה

טוב, זה לא שבאמת שותים ממנה, אבל אחרי ששמתם את כל המרכיבים בשייקר או בכוס, נורא נחמד לערבב בעזרתה את הדרינק. תשאלו למה צריך קשית נירוסטה כדי לערבב משהו שבמילא מתערבב בשייקר, ונענה לכם שאתם בתולים: כל הקטע זה הצליל שמשמיעה הנירוסטה כשהיא נחבטת בזכוכית. לא יודעים למה, אבל בנות אוהבות את הרעש הזה.

 

מחיר: 9.90 שקל

 

2. מרסק קרח ידני

תשאלו למה צריך מרסק קרח ידני כשכבר יש לכם מכתש ועלי מפורצלן, ואנחנו נענה: בשביל לגוון את חיי המין. וחוץ מזה, מה אם השתמשתם במכתש כדי לרסק עלי נענע? תעמדו ותשטפו אותו בשביל לרסק בו קרח?

 

מחיר: 103.90 שקל

 

3. כוס מדידה מנירוסטה

לא, זה לא דגם מוקטן של בתי הזיקוק בחיפה. זאת כוס מדידה. ואתם צריכים אותה, כי מי שמעוניין לייצר דרינק ראוי לשתייה חייב למלא הוראות: במתכונים לקוקטיילים השונים תמצאו בדרך כלל ערך של מידה או חצי מידה, וכדי שלא תסתבכו בחישובי מ"ל, פשוט תזכרו שכוס אחת מזה שווה מנה אחת. פשוט כמו מיסיונרית.

 

מחיר: 50 שקל

 

4. כוס מרטיני

ארבעה קהלים יש לאביזר הזה: חובבי מרגריטות, חובבי מרטיני, הומואים ומציעי-נישואים. הרביעי יודע שיש לו יותר סיכוי לקבל "כן" אם הוא ילווה את ההצעה באיזה מרגריטה קלאסית, עם הכוס בעלת פס הזהב ושולי המלח. בקיצור, עדיף שתיצמדו לוויסקי.

 

מחיר: 39.90 שקל

 

5. כוסית לקוניאק

צרפתי אמיתי לא היה מהסס לירות בנו רק כי השתמשנו בשם הזה. מצד שני, אם צרפתים היו יודעים לירות, ההיסטוריה האנושית היתה נראית אחרת. מדובר בעצם בסוג של כוסית צ'ייסר, שבה אפשר לשתות הכל - ובמידות קטנות. מה לעשות, יש בנות שזה מדליק אותן. גם בנים.

 

מחיר: 5 שקל

 

6. כוסית לוויסקי

נקראת בספרות גם "לואו בול" או "אולד פאשן". אתם תקראו לזה פשוט כוסית לוויסקי, וחוץ מוויסקי - עם קרח או בלי - אפשר להשתמש בה כדי להגיש לנשים כל מיני קוקטיילים ממשפחת הסאוור, כמו מוחיטו, עארק עם אשכוליות ונענע, כאלה.

 

מחיר: 8 שקל

 

7. מכתש ועלי

הפעם האחרונה שראיתם מכתש היתה בבלת"ם של התרח"ט בנגב, אבל מכיוון שרוב הקוקטיילים הפופולריים בישראל זקוקים לקרח כתוש - אתם זקוקים למכתש ועלי, רצוי מפורצלן, שהוא כידוע חומר שעושה טוב לנשים. במכתש אפשר לכתוש קרח, נענע, או את אחת האצבעות של היד השנייה. רצוי שתסתפקו בשניים הראשונים.

 

מחיר: 89 שקל

 

8. מסחטת לימון ידנית

גם כאן הדגש הוא על איך זה נראה. אחרי הכל, אין תחליף למסחטות הקלאסיות שבהן אתה מסובב את הלימון במו ידיך עד טיפת המיץ האחרונה. אבל אנחנו הרי בענייני פוזה, לא פרקטיקה: גבר שמכניס חצי לימון למסחטה הזאת ונותן לחיצה שמקפיצה לו את השריר ביד, יזכה מאוחר יותר ללחוץ על כל מה שהוא רוצה.

 

מחיר: 119 שקל

 

9. שייקר

אביזר המין החשוב ביותר ברשימה: אין אישה שתעמוד בפני גבר המנענע מולה את השייקר שלו. רק אנא, תזכרו שלא מדובר בקסטנייטה. התנועות צריכות להיות מדודות וגבריות בעליל, לא כמו של רקדנית סמבה בקרנבל. אגב, במקרה שיושבת מולכם אחת כזאת, תנו לה להכין את הדרינק.

 

מחיר: 162 שקל

 

את כל המוצרים אפשר להשיג ב"דומו", קניון שבעת הכוכבים, הרצליה. את כוסות המרטיני אפשר להשיג ברשת "ביתילי"

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קשית. לא ברור למה, אבל בנות אוהבות את הצליל של נירוסטה על זכוכית
מומלצים